Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach związku! Wydali oświadczenie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wydali oświadczenie. Poinformowali o rozstaniu. Byli razem 17 lat. Nikt nawet nie plotkował o ich małżeńskim kryzysie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku, który udało im się razem wygrać. Chemia na parkiecie przełożyła się na życie prywatne. Zaledwie trzy lata po zwycięstwie w tanecznym show, para powiedziała sobie  "tak". Owocem ich związku jest dwójka dzieci: Helena i Adam. Rodzina Hakielów chętnie dzieliła się szczęściem w mediach społecznościowych i sprawiała wrażenie niemalże idealnej. Jak się okazuje, w ostatnim czasie nie do końca tak było.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się 

O kryzysie w związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie plotkowano w mediach, toteż wielkim zaskoczeniem dla fanów okazało się wydane w piątek oświadczenie. Aktorka na Instagramie ogłosiła, że ich małżeństwo się rozpadło. Jednocześnie zaapelowała o uszanowanie prywatności dzieci. 

Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - podpisane Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel.
 

Aktorka zablokowała możliwość dodawania komentarzy. Fani, podobnie jak i my, są zapewne w szoku.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek chwali się talentem córki. Przez przypadek pokazała jej twarz

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.