Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przyłapani na spotkaniu. Tak na siebie zareagowali

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się po raz pierwszy od dawna. "Super Express" dokładnie opisał, jaka panowała między nimi atmosfera.

Na początku marca 2022 roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zaskoczyli opinię publiczną oświadczeniem, w którym poinformowali, że po 17 latach związku podjęli decyzję o rozstaniu. Od tego czasu oboje bardzo się starają, by ich dzieci na tym jak najmniej ucierpiały. Mimo dość napiętej atmosfery, jaka między nimi panuje, podzielili się opieką nad maluchami. Jak podaje "Super Express", w ostatnim czasie między Hakielem a Cichopek doszło do pierwszego od dawna spotkania.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

screenMartyniuk bawi się z byłą u jej rodziny. Wcześniej obrzucał ich błotem

Tabloid donosi o spotkaniu Cichopek i Hakiela. Ich reakcja zaskakuje

Jak czytamy w "Super Express", aktorka serialu "M jak miłość" przyjechała pod blok Hakiela, by odebrać dzieci, które wróciły wówczas z wakacji w USA. Prezenterka miała specjalnie zaparkować w ustronnym miejscu obok śmietnika, aby nie rzucać się w oczy ciekawskim przechodniom. Jak podaje tabloid, małżeństwo zamieniło kilka zdań, a następnie tancerz pomógł zapakować walizki dzieci do samochodu celebrytki. Ich relacja wyglądała na unormowaną.

Wyglądało na to, że ich relacje znów są poprawne. Przynajmniej przy dzieciach - czytamy w "Super Expressie".

Dzieci pary - Helena i Adam - spędziły wakacje z tatą w Kalifornii. Hakiel spełnił marzenie ich marzenie i zabrał je na wycieczkę do studia filmowego Universal Studios w Los Angeles.

Za wyjazd z dziećmi musiał zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych - wnioskuje "Super Express".

Bjork z córką19-letnia córka Björk rozpoczyna przygodę z modelingiem. Co za uroda

Kasia Cichopek rozpoczyna swój urlop w sierpniu i również planuje wspólne wakacje z dziećmi. Myślicie, że tancerzowi i prezenterce udało się dogadać w kwestii opieki nad dziećmi? 

Więcej o: