Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Hakielem nie została sama. "Jeśli tylko będzie potrzebowała pomocy, on jest"

Katarzyna Cichopek nie przechodziła przez rozstanie a później przez rozwód sama. Jak donosi jeden z tygodników, gwiazda "M jak miłość" może liczyć na wsparcie ze strony dwóch bliskich jej osób.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na początku marca wydali oświadczenie, w którym poinformowali internautów, że rozstają się po 17 latach związku. Zaskoczeni byli nie tylko fani, ale równie również przyjaciele pary. Teraz okazuje się, kto wiedział o kryzysie w związku Cichopek i Hakiela od początku. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała, jak robi makijaż

Facundo Arana Mariana Arias"Zbuntowany Anioł". Ivo skończył 50 lat. Zmienił się. Co z Andreą? Jak wino!

Katarzyna Cichopek nie została sama

Marcin Hakiel po rozstaniu z żoną stał się aktywny w mediach społecznościowych, gdzie informuje, jak się czuje, oraz że w trudnych chwilach może liczyć na przyjaciół. Tymczasem gwiazda "M jak miłość" wypoczywa na Malediwach. Wyjechała tam z dziećmi oraz bratem Jackiem i jego rodziną. To nie pierwsze wakacje, które spędza w ich towarzystwie. Jak donosi "Życie na Gorąco" brat i bratowa a bardzo ją wspierają. 

Jacek bardzo szybko zakumplował się ze szwagrem. Podziwiał jego talent i przedsiębiorczość. Jest ukochanym wujkiem dla dzieci siostry, a jego żona traktuje Kasię jak siostrę. Aktorka odwzajemnia tę siostrzaną miłość. Często spotykają się na ploteczki. Zaprzyjaźniły się i stały się sobie bardzo bliskie. Kasia wiedziała o sprzeczkach bratowej z Jackiem, a ona o cichych dniach szwagierki z Marcinem – podaje "Życie na Gorąco".

Katarzyna CichopekKasia Cichopek ma przystojnego brata. Podobny do aktorki?

To im miała powiedzieć o rozwodzie jako pierwszym. 

Kiedy w małżeństwie Kasi nie działo się już najlepiej, bratowa wiedziała o tym. Wtedy Jacek jako ukochany brat, nie chciał się wtrącać, ale spotkał się z siostrą i zapytał, czy potrzebuje pomocy - donosi informator tabloidu.

Informator tygodnika dodaje, że brat Cichopek nie narzuca się, ale miał dać wyraźnie siostrze znać, że zawsze jej pomoże. 

Nie mieszkają już razem, ale wciąż na tej samej ulicy, żeby być blisko i mieć stały kontakt, gdyż dzieci mają być z tydzień z tatą i tydzień z mamą. Katarzyna wciąż promuje z mężem kursy online w jego szkołach tańca. Ma ogrom wsparcia, a od brata dostała wyraźny sygnał, że jeśli tylko będzie potrzebowała pomocy, on jest. 

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek już jakiś czas temu chwaliła się, że wspaniale dogaduje się z bratową. Pokazała nawet zdjęcie, na którym widać, jak się bawią

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: