"Zbuntowany anioł". Ivo skończył 50 lat. Zmienił się bardzo, ale więcej emocji wzbudza metamorfoza Andrei. Jak wino!

Od ostatniego odcinka "Zbuntowanego anioła" minęło już wiele lat. Sprawdziliśmy, jak zmienili się aktorzy tego kultowego serialu. Dla niektórych czas się zatrzymał.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

"Zbuntowany anioł" to serial, któremu śmiało można przypisać łatkę kultowego. Argentyńska telenowela na początku XXI wieku cieszyła się w Polsce ogromną popularnością, a czołówka produkcji ze śpiewającą Natalią Oreiro do dziś święci triumfy na YouTubie. Ostatni klaps na planie zdjęciowym miał miejsce ponad dwie dekady temu. Sprawdziliśmy, jak przez te lata zmienili się aktorzy produkcji.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd

Mariana Arias

W operze mydlanej grała przebiegłą Andreę Ramos. Jej kłamstwa i intrygi nie budziły sympatii widzów. W "Zbuntowanym aniele" grała postać chłodną jak lód, jednak w życiu prywatnym Mariana jest zupełnie inną osobą. Jakiś czas temu zrezygnowała z aktorstwa. Obecnie jest dziennikarką zaangażowaną w działalność społeczną. W Argentynie prowadzi kilka programów w dużych stacjach radiowych. Jedno jest pewne, dla Mariany czas się zatrzymał.

Zbuntowany Anioł, Mariana AriasZbuntowany Anioł, Mariana Arias Mariana Arias/ Instagram screen, Youtube screen @Telenovela

 

Facundo Arana 

W serialu wcielił się w postać Ivo. Rozpuszczony syn zamożnego biznesmena z Buenos Aires tworzył parę z pokojówką Milagros. Ich perypetie miłosne były śledzone z zapartym tchem. Blondyn o niebieskich oczach szybko podbił serca fanek na całym świecie. Dla Facundo rola w "Zbuntowanym aniele" okazała się przepustką do wielkiej sławy. Warto wspomnieć, że aktor odpowiednio ją wykorzystuje - jest bardzo mocno zaangażowany charytatywnie na rzecz potrzebujących zwierząt. Jest również twórcą kampanii promującej honorowe krwiodawstwo. Od 2012 roku jest mężem modelki Marii Susini, z którą ma troje dzieci. 31 marca obchodził 50. urodziny.

Zbuntowany Anioł, Facundo AranaZbuntowany Anioł, Facundo Arana Facundo Arana/ Instagram screen, Youtube screen @Telenovela

 

Natalia Oreiro

Rola Milagros ze "Zbuntowanego anioła" przyniosła Natalii ogromną sławę. Pochodząca z Urugwaju aktorka występowała również w wielu innych telenowelach. W Polsce mogliśmy oglądać ją w m.in. "Kachorra to ja" i "Jesteś moim życiem". Natalii Oreiro udało się również zagrać w wielu latynoamerykańskich filmach, spośród których duża część odniosła sukces komercyjny. Gwiazda ma męża, z którym wychowuje syna Morlina. Chłopiec przyszedł na świat w 2012 roku. W 2021 roku aktorka otrzymała rosyjskie obywatelstwo z rąk Władimira Putina, które niedawno się wyrzekła.

Zbuntowany Anioł, Natalia OreiroZbuntowany Anioł, Natalia Oreiro Natalia Oreiro/ Instagram screen, Youtube screen @Telenovela

 

Gabriela Sari

Gloria była jedną z najlepszych przyjaciółek Milagros. Widzowie ją pokochali, a Gabriela zdobyła rozpoznawalność. Gdy patrzymy na najnowsze zdjęcia aktorki, trudno uwierzyć, że od ostatniego odcinka serialu minęły przeszło dwie dekady. Gabriela nic się nie zmieniła. Prywatnie ma męża i córkę, o której mówi się, że jest uderzająco podobna do swojej mamy. 

Zbuntowany anioł, Gabriela SariZbuntowany anioł, Gabriela Sari Gabriela Sari/ Instagram screen, Youtube screen @Telenovela

 

Tęsknicie za bohaterami argentyńskiego serialu?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.