Katarzyna Cichopek ma przystojnego brata. Byli razem na wakacjach. Podobny do aktorki?

Kasia Cichopek ma utalentowanego brata, który jest fotografem i podróżnikiem. Zajrześliśmy na jego Instagram.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i pokazuje dużą część swojego życia prywatnego. Rzadko jednak pokazuje rodzinne kadry. Długo ukrywała wizerunki dzieci. Od jakiegoś czasu fani gwiazdy "M jak miłość" widzą u niej na Instagramie twarze Adama i Heleny. Jakiś czas temu celebrytka pokazała też zdjęcia z bratem, Jackiem. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek chwali się talentem córki. Przez przypadek pokazała jej twarz

Katarzyna Cichopek ma przystojnego brata. To fotograf

Katarzyna Cichopek w ciągu roku często bywa na wakacjach. Jeden z urlopów spędziła z bratem Jackiem. Na Instagramie pochwaliła się wówczas zdjęciami z wyjazdu. 

Nasza prywatna plaża w Zatoce Przemytników - pisała.
 

Oznaczyła brata na Instagramie, dlatego też łatwo znaleźć jego prywatne zdjęcia. A tych mężczyzna publikuje całkiem sporo. Widać na nich, że on i jego znana siostra są do siebie bardzo podobni. Ten sam uśmiech i oczy. Też widzicie to podobieństwo? 

 
 

Okazuje się, że mężczyzna jest fotografem. Sam o sobie pisze tak:

Fotograf od zawsze. Komercyjnie od 2008 roku. Jeszcze jako dzieciak zaczynałem od Zenita, jednego obiektywu i ciemni w łazience. Obecnie pracuję na systemie Nikona. Na co dzień informatyk – w pracy i dla rodziny. Pasjonuję się podróżami, tymi bliskimi i dalekimi – zawsze z aparatem. Od czterech lat nurek – więc może sesja pod wodą…? Moim celem jest dostarczanie stylowego i ponadczasowego reportażu - czytamy na oficjalnej stronie mężczyzny, jacekcichopek.pl.

Wiedzieliście, że Kasia Cichopek ma takie zdolnego brata? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.