Doda, Górniak i Honey przyznały, że powiększyły sobie usta. Sprawdzamy, jak wyglądały kiedyś

Gwiazdy często korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Niektóre przyznają się do tego bez problemu. Doda czy Natalia Siwiec mają wyraźnie inny kształt ust niż na początku kariery. Zobacz, kto jeszcze zdecydował się na zmianę w wyglądzie.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest powiększanie ust. Korzysta z niego wiele zagranicznych gwiazd. Mówiąc o pełniejszych wargach, nie można nie wspomnieć m.in. o Kylie Jenner, Donatelli Versace czy Nicole Scherzinger. Postanowiliśmy sprawdzić, które polskie gwiazdy także zdecydowały się na wypełnienie ust kwasem hialuronowym.

Zobacz wideo Lekarz szczerze o powiększonych ustach podczas seksu oralnego. Czy ma to znaczenie?

Doda

Piosenkarka nigdy nie miała problemu z przyznaniem się do korzystania z uroków medycyny estetycznej. Wokalistka na samym początku kariery otwarcie mówiła o tym, że powiększyła sobie ust. Na szczęście nie przesadziła z ilością kwasu hialuronowego.

Kombinuję sobie od czasu do czasu różne rzeczy. Nie widzę w tym niczego złego, zwłaszcza że nie są to rzeczy stałe. Dlaczego? Nie wiem. Może dla poprawy samopoczucia. Każda baba lubi sobie coś majstrować z panią kosmetyczką. To leży w naszej naturze - mówiła w 2013 roku w rozmowie z "Onetem".

DodaDoda KAPiF.pl

Natalia Siwiec

Modelka w dawnej rozmowie z Magdą Mołek przyznała, że swego czasu powiększała usta. Teraz już nie musi tego robić, ponieważ jak podkreśla, "ich kształt nie maleje". Trzeba przyznać, ze ingerencja jest mocno zauważalna, a gwiazda ma bardzo wydatne wargi.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec KAPiF.pl

Agnieszka Woźniak-Starak

Dziennikarka "Dzień dobry TVN" przeszła ogromną metamorfozę od czasu debiutu w TVP. Teraz wygląda zdecydowanie inaczej, a jej usta zdają się być pełniejsze. Gwiazda przyznała się do operacji powiększania biustu kilka lat temu. W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem podkreśliła także, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Trzeba przyznać, że efekt, który osiągnęła, jest bardzo naturalny!

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak KAPiF.pl

Edyta Górniak

Wokalistka nie kryje się z tym, że chętnie korzysta z metod upiększania twarzy. Kilka lat temu w wywiadzie z miesięcznikiem "Uroda" szczerze wyznała, że powiększyła usta.

Poszłam do lekarza medycyny estetycznej i powiedziałam mu, że nie mogę patrzeć na ten swój smutek i muszę coś zmienić. Lekarz powiększył mi wtedy usta.

Jak widać, zmiana na plus.

Edyta GórniakEdyta Górniak KAPiF.pl

Honorata 'Honey' Skarbek

Wokalistka nie ma problemu z mówieniem o ingerencji w wizerunek. Gwiazda powiększyła sobie usta i biust już jakiś czas temu. Znajomy piosenkarki w rozmowie z "Faktem" zdradził wtedy: 

Honka chciała mieć pewność, że efekt będzie powalający, a opuchlizna po zabiegu zejdzie możliwie szybko, dlatego nie żałowała pieniędzy i wybrała najlepszego specjalistę w Polsce. Z jego usług korzysta wiele gwiazd.

Honorata SkarbekHonorata Skarbek KAPiF.pl

Maja Sablewska

Gwiazda kiedyś powiedziała, że zmiany w wyglądzie zawdzięcza "diecie zmieniającej rysy twarzy". Na szczęście później szczerze przyznała, że korzystała z medycyny estetycznej. Pewnego dnia poprawiła sobie usta i metamorfozę dostrzegła... jej mama, która ją skarciła:

Zrobiłam sobie kiedyś za duże usta. Poszłam do lekarza, który mi tak doradził. Pojechałyśmy z Dodą na koncert do Chicago i zrobiłyśmy sobie fotkę. Ona i ja. I nagle mama do nas dzwoni: Co wy zrobiłyście z tymi ustami, dziewczyny?! Faktycznie, jak zobaczyłam to zdjęcie na większej skali w komputerze, to jak najszybciej udałam się do kompetentnego lekarza, który zrobił wszystko, aby moje usta wróciły do normy.

Maja SablewskaMaja Sablewska KAPiF.pl

O ingerencji w swój wygląda opowiadała kiedyś również Mafashion.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.