Od pięknej kobiety, do ofiary zabiegów medycyny estetycznej. Jak zmieniła się Nicole Scherzinger? Niestety bardzo

Nicole Scherzinger była kiedyś piękną kobietą. Niestety, pokochała zabiegi medycyny estetycznej i jej twarz wygląda dziś zupełnie inaczej.
Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Forum / Forum, Backgrid USA

"Nowa" Nicole

Nicole Scherzinger pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Zaczęła korzystać z nich tak często, że fani śmią twierdzić, że chyba przestała to kontrolować. Najnowsze zdjęcia zrobione przez paparazzi, są tego najlepszym dowodem. 

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger SplashNews.com / SplashNews.com/EAST NEWS

Zmiana rysów twarz

W ciągu kilku lat twarz artystki przeszła olbrzymią metamorfozę. Niestety, nie była to dobra zmiana. Wystarczy spojrzeć chociażby na usta Nicole. Są większe, o co przecież chodzi w ich powiększaniu, ale i bardzo spuchnięte, czego panie starają się unikać.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger East News

Jurorka "The X Factor"

Zmiany zaczęły być zauważalne kiedy wokalistka wzięła udział w programie "The X Factor". Jako jurorka kilku brytyjskich edycji, jednej amerykańskiej i australijskiej, na świeczniku była niemalże bez przerwy. 

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger East News

Gwiazda The Pussycat Dolls

Zanim jednak skupiła się na celebryckiej pracy, spełniała się muzycznie. Karierę rozpoczęła od wygranej talent-show, "Popstars". Następnie wstąpiła do 5-osobowego girlsbandu i z zespołem The Pussycat Dolls podbijała listy przebojów. 

Pussycat Dolls Pussycat Dolls EAST NEWS

Kariera solowa

W 2009 roku zespół zawiesił działalność. Amerykanka postanowiła więc wyruszyć na podbój przemysłu muzycznego z solowym materiałem. Niestety, każda kolejna płyta okazywała się klapą. Nie bez powodu mówi się jednak, że Nicole to jedna z najbardziej niedocenionych artystek na świecie. Głos ma jak dzwon.

Związek z Lewisem Hamiltonem

Wokalistka jest przepiękna, a więc od zawsze była adorowana przez przystojnych mężczyzn. Najpopularniejszy jej związek to ten z kierowcą wyścigowym, Lewisem Hamiltonem. Złośliwi twierdzą, że to przez niego w stu procentach nie potrafiła skupić się na muzyce. 

Nicole Scherzinge Nicole Scherzinge East News

Metamorfoza

Uważacie, że nadal jest piękną i atrakcyjną kobietą jak kiedyś?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.