Kasia Cichopek pokazała, jak dba o formę. Fani zachwyceni: Widać efekty, figura boska

Kasia Cichopek pokazała fanom, jak ćwiczy na siłowni. Aktorka ciężko pracuje, aby utrzymać szczupłą sylwetkę.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek jest aktywna nie tylko w sieci, ale i w życiu codziennym. Gwiazda nie od dziś ukrywa, że ceni sobie sport i stara się utrzymać szczupłą sylwetkę poprzez ćwiczenia na siłowni. W ostatnim czasie podzieliła się z fanami na Instagramie filmikiem, na którym ćwicząc, wyciska z siebie siódme poty. Fani aktorki nie ukrywają podziwu nad jej ciężką pracą w utrzymaniu formy. 

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii

Kasia Cichopek pokazała, jak dba o formę. Fani zachwyceni

Cichopek odwiedziła salę treningową, gdzie ćwiczyła z ciężarkami oraz hantlami. Aktorka dzielnie utrzymywała tempo, choć oceniając po filmiku, łatwo nie było. 

To jest dziesięć procent szczęścia, 20 procent umiejętności, 15 procent siły umysłu, pięć procent przyjemności i 50 procent bólu. I stuprocentowy powód, dla którego warto zapamiętać to nazwisko - Tomasz Chociński - napisała Cichopek.
 

Fani rozpływają się w komentarzach nad figurą Cichopek i zgodnie twierdzą, że aktorka motywuje ich do działania.

Widać efekty, figura boska. Tak trzymać!
A później ludzie głupio się dziwią, skąd taka forma. Kurde, możesz zjeść deserek, a i tak go wypocisz i jeszcze dodatkowo zbudujesz mięśnie. Jesteś piękna na zewnątrz i wewnątrz. Pozdrawiam!
Kasiu, jaki ogień. Chyba sama się muszę zmotywować.

Katarzyna Cichopek jeszcze w październiku zaczęła ćwiczyć z Anną Lewandowską. Pokazała wówczas rezultat treningów i pracy nad figurą. Fani w komentarzach nie kryli zachwytu nad obłędną formą aktorki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.