Anna Lewandowska pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch. W tej pozycji nie jest tak idealny. "Mało kto by się odważył"

Anna Lewandowska naraziła się ostatnio fanom, publikując nagranie, na którym przebrała się za osobę plus size. Teraz robi, co może, by obudować wizerunek nieskazitelnej gwiazdy. By utożsamić się ze zwykłymi śmiertelnikami, pokazała, jak tak naprawdę wygląda jej brzuch. Fani gratulują, że się na to zdecydowała.

Anna Lewandowska jako jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce musi liczyć się z tym, że wiele osób patrzy jej na ręce, a wiele z nich tylko czeka, aż podwinie jej się noga. Tak stało się niejako ostatnio, kiedy trenerka postanowiła pokazać, że ma do siebie dystans i przebrana za krągłą osobę tańczyła do hitu Beyonce. Spore grono poczuło się jednak urażone -  w sieci zawrzało. "Lewa" tłumaczyła już i "przepraszała", że nie miała na celu nikogo urazić, a teraz w ramach solidarności ze swoimi obserwatorkami pokazała, jak tak naprawdę wygląda jej brzuch po dwóch porodach. 

ZOBACZ TEŻLewandowscy na wakacjach na Sardynii. Pływanie na jachcie mogło skończyć się poważną kontuzją

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą. Przy okazji pokazała tatuaż

Anna Lewandowska zaprezentowała internautom, jak wygląda jej brzuch

Anna robi, co może, by ratować swój wizerunek. W sieci tym razem opublikowała dwa zdjęcie w różnych pozach. Na jednym widać jej boczki, a na drugim pięknie wyrzeźbiony kaloryfer. 

Niezależnie od perspektywy, zawsze się kochaj! - apelowała.
 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele kąśliwych komentarzy, jednak zdecydowała większość to pochwały.

Jak do tej pory Cię lubiłam, tak właśnie Cię pokochałam za to zdjęcie. Jesteś boska!
Wow, mało kto by się odważył!
A jednak... Nie ma ludzi idealnych! Każdy z nas ma choć jeden procent czegoś nieidealnego. Super, że o tym mówisz, kochana!
Piękny i dobry człowiek wewnątrz i zewnątrz. Rób swoje i nie zmieniaj się.

Anna zmotywowała Was nowym postem do kochania siebie? 

POLECAMYOlga Frycz i Maja Bohosiewicz bronią Anny Lewandowskiej. "Spotyka się z ogromną falą krytyki z powodu tego, jak wygląda"