"Mam talent!". Finał za nami. Wiemy, kto wygrał 15. edycję programu

Zakończył się finał 15. edycji popularnego programu "Mam talent!". Emocji w odcinku nie brakowało. Sprawdźcie, kto wygrał format.

18 maja o godzinie 20:00 rozpoczął się finał najnowszej edycji „Mam talent!". W marcu format wrócił na antenę TVN w odświeżonej odsłonie. Wymieniono skład jury. Uczestników oceniali: Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop, którego widzowie doskonale znają z roli prowadzącego program. Kto zastąpił prezentera? W tej edycji prowadzącymi zostali Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. Jak wyglądał finał i kto zgarnął nagrodę?

Zobacz wideo Julia Wieniawa wspomniała o Edycie Górniak. Co za niespodzianka

"Mam talent!". Finałowe występy wzbudziły sporo emocji. Znamy zwycięzcę!

W ostatnim odcinku programu "Mam talent!" zaprezentowali się: Grupa Teddy's Army, Alicja Andrukajtis i Muza, Nina Stec, Bartek Wasilewski, Michał Skubida, Teo Tomczuk, Tymoteusz Sobczuk, Olivia Hausner, Filip Drogos i Oliwia Miś. Niektóre występy wzbudziły wielkie emocje wśród jurorów. Finałowy taniec Tymoteusza Sobczyka wzruszył Julię Wieniawę. Agnieszka Chylińska wychwalała natomiast wokalistę Teo Tomczuka. - Ja mogę się już tylko zachwycać finalistami, mogę trzymać za nich kciuki. Twój występ, to już jest trzeci raz, gdy ciebie słucham, potwierdza twoją klasę i gotowość na osiągnięcie ogromnego sukcesu - mówiła jurorka. A kto podbił serca widzów, którzy głosowali na swoich faworytów? Drugie miejsce zdobył Filip Drogos, a zwycięzcą 15. edycji "Mam talent!" został Bartek Wasilewski. Co sądzicie o tym werdykcie? Zdjęcia z finałowego odcinka znajdziecie w galerii na górze strony.

 

"Mam talent!". Julia Wieniawa opowiedziała o castingu do programu. Był jeden warunek

Podczas wywiadu dla "Vivy!" Julia Wieniawa opowiedziała o castingu do programu "Mam talent!". Jak się okazuje, aktorka musiała spełnić jeden wymóg. Chodziło o inną jurorkę. "To był nietypowy casting. Najpierw zadzwoniła do mnie szefowa TVN-u i powiedziała, że ma dla mnie taką propozycję. Ale dodała, że muszę spełnić jedno kryterium, musi polubić mnie Agnieszka Chylińska" – opowiadała dla „Vivy!". Sądzicie, że Wieniawa sprawdziła się w roli jurorki? Koniecznie dajcie znać w ankiecie. ZOBACZ TEŻ: Ośmioletni chłopiec z nowotworem poruszył jurorów "Mam talent!". Później stało się coś niezwykłego

Julia WieniawaJulia Wieniawa Fot. KAPiF.pl

Czy Julia Wieniawa jest dobrą jurorką?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.