"Mam talent!". Julia Wieniawa zaszalała ze stylizacją. Takiego kształtu kreacji jeszcze nie widzieliście

To już kolejny półfinał najnowszej edycji programu "Mam talent!". Jak wiadomo, jedną z jurorek jest Julia Wieniawa. Piosenkarka pojawiła się w show w nietypowej stylizacji. Spójrzcie na to połączenie kolorów.

Julia Wieniawa dała się poznać jako utalentowana piosenkarka i aktorka. Od niedawna może się spełniać również w nowej roli. Gwiazda zasiadła w fotelu jurorskim 15. edycji "Mam talent!". Obok niej można zauważyć Agnieszkę Chylińską i Marcina Prokopa. Obecnie trwają odcinki na żywo, które mają na celu wyłonienie finalistów. W trzecim półfinale Julia Wieniawa zachwyciła nietypową stylizacją. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa wykonała piosenkę Amy Winehouse. Jak sobie poradziła?

"Mam talent!". Tak wyglądała Julia Wieniawa w kolejnym półfinale. Piosenkarka postawiła na nietypową stylizację

Julia Wieniawa po raz kolejny zszokowała nietypową stylizacją. Wyjątkową kreację gwiazdy zobaczyć można było również w mediach społecznościowych. Piosenkarka pozowała dla fanów. Sam strój ma w sobie trzy kolory: czarny, biały oraz czerwony akcent. Główne skrzypce grała ciemna, wycięta część, która przypomina kształtem sukienkę. U góry jednak wygląda jak... połowa garnituru. Z kolei z drugiej strony Wieniawa prezentowała krótką, białą koszulę. Odważna stylizacja zakończona była czerwonym dodatkiem w postaci krawatu. Całość dopełniły czarne szpilki, a także usta w soczystym, czerwonym odcieniu. Z okazji półfinału w "Mam talent!", gwiazda spięła włosy. Nie da się ukryć, że oryginalny kształt kreacji robi spektakularny efekt. Co sądzicie? Stylizację Julii Wieniawy w całej okazałości znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa fot. Facebook/'Mam talent!'/screen

"Mam talent". Julia Wieniawa była zachwycona występem. Nie kryła łez

W najnowszym odcinku programu "Mam talent!" wystąpiła grupa Nesemos Dance Teams. Tancerki przedstawiły wyjątkowo emocjonujący pokaz, który nawiązywał do wojny na Ukrainie. Jurorom niełatwo było powstrzymać łzy. Julia Wieniawa od razu nawiązała do płaczu, który towarzyszył niejednemu odbiorcy. - Kocham prawdę w sztuce i tu ją zobaczyłam. Szczególnie na końcu, jak pokazałaś prawdziwe emocje i to mnie tak na maksa wzruszyło i tak coś we mnie drgnęło i też poszły mi łzy. To było rozdzierająco-wzruszające. Przepiękny występ - podsumowała jurorka. ZOBACZ TEŻ: Domaradzka krytycznie o kreacjach celebrytek z premiery "Back to Black". Oberwało się Julii Wieniawie

 
Jak wam się podoba stylizacja Julii Wieniawy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.