"Mam talent!" Wieniawa zachwyciła stylizacją, a Chylińska wspomniała o swoich córkach. Nie do wiary

W końcu fani doczekali się odcinków na żywo uwielbianego przez nich show TVN-u - "Mam talent!". Oprócz wspaniałych występów trudno było nie zwrócić uwagi na członkinie jury - Julię Wieniawę i Agnieszkę Chylińską.

"Mam talent" – to program telewizyjny typu talent show. Producenci wiedzieli, co robili, gdy zabrali się za format oparty na brytyjskim formacie "Got Talent!". W Polsce również okazał się być strzałem w dziesiątkę. Premiera programu odbyła się 13 września 2008 roku. Po 14. edycjach nastąpiły zmiany w programie. Prowadzący dotąd Marcin Prokop zasiadł w jury, a do niego i siedzącej w komisji oceniającej od lat Agnieszki Chylińskiej dołączyła Julia Wieniawa. Niezmiennie najbardziej utalentowana osoba ma szansę na wygranie 300 tys. złotych. W sobotę 20 kwietnia odbył się długo wyczekiwany przez fanów programu odcinek na żywo. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak spędziła święta na policji. "Zostałam wezwana"

Julia Wieniawa zachwyciła kreacją. Postawiła na ognistą czerwień

Julia Wieniawa postanowiła, że zachwyci kreacją jak zawsze. Postawiła na krótką, krwistoczerwoną, satynową sukienkę z dziwnie rozszerzanymi biodrami (bardzo modne modele, lansowane m.in. przez Kardashianki) i głębokim, ale ciekawym i bogato zdobionym dekoltem. Na tym się jednak nie skończyło, bo Wieniawa lubi również zaszaleć z fryzurą i nie inaczej było i tym razem - gwiazda pojawiła się w gładko zaczesanym koku, w który wpięte były czerwone... pióra. Całość dopełniały długie, czerwone paznokcie i mocny makijaż, w którym szczególną uwagę zwracały powiększone ciemnoczerwoną konturówką usta. Zdjęciem całej stylizacji pochwaliła się w mediach społecznościowych, zapraszając przy okazji widzów przed telewizory.

 

Agnieszka Chylińska wspomniała o córkach. Mówiła o ich wieku 

Agnieszka Chylińska, choć nie szaleje dziś na scenie już tak, jak przed laty, wciąż emanuje artystyczną duszą i dostrzega emocje, których często zwykli śmiertelnicy nie doceniają. Szczególnie widać to było, gdy po występie grupy tancerek Teddy Army. Wokalistka wówczas wspomniała o swoich córkach. Przyznała, że są w podobnym wieku do dziewczyn występujących właśnie na scenie "Mam talent!" i dodała, że "doskonale wie, co roi im się w głowach". Wtórowała jej wcześniej wspomniana Julia Wieniawa, która przyznała, że przywracają nadzieję w młodzież. A więcej zdjęć Julii Wieniawy i Agnieszki Chylińskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Kto lepiej wypadł w odcinku na żywo nowego "Mam talent!"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.