"Hotel Paradise". Widzowie apelują do produkcji. Mają dość. "Przerażające"

Widzowie "Hotelu Paradise" mają poważne powody do obaw. Chodzi o zachowanie Bartka, który nie potrafi zapanować nad emocjami i nieustannie tworzy napięcia w relacji. Zaapelowano do produkcji.

"Hotel Paradise" to jedno z najpopularniejszych reality show. Program doczekał się już ośmiu odsłon i niezmiennie prowadzony jest przez niezastąpioną Klaudię El Dursi. W najnowszym sezonie widzowie nie mogą narzekać na brak emocji i intryg pomiędzy uczestnikami. Niektóre poczynania mieszkańców willi nie są przez nich akceptowalne. Ostatnio mocno oberwało się Bartkowi, który zdaniem internautów powinien opuścić program. 

Zobacz wideo Byliśmy w kawiarni zwycięzcy "Hotelu Paradise". To jedyne miejsce, w którym watę cukrową dostaniecie do wszystkiego

"Hotel Paradise". Bartek podpadł Adzie. "Robisz ze mnie tutaj idiotę"

Bartek od samego początku budził kontrowersyjne emocje wśród widzów. Mężczyzna wdał się w kilka relacji, jednak żadna z nich nie rokowała zbyt dobrze. Początkowo związał się z Luizą, którą wykańczał swoim zachowaniem i nie potrafił dać jej spokoju. Teraz jest w parze z Adą, która wielokrotnie przez niego o płakała. Uczestnik nie ukrywa, że kobieta bardzo mu się podoba. Mimo to nieustannie doprowadza do napiętych sytuacji, co sprawia, że atmosfera między tą dwójką nie jest dobra. Bartek wielokrotnie robił Adzie sceny zazdrości i poddawał w wątpliwości jej uczucia. W najnowszym odcinku między parą doszło do wymiany zdań. Ada próbowała uświadomić partnerowi, w czym jest problem. Ten nie widział jednak winy po stronie i cały czas wszystko negował. - Próbuję być szczęśliwa, ale ty widzisz cały czas jakieś urojenia - zaczęła, a następnie wymieniła kilka sytuacji. - To już ja jestem nienormalny. Cały czas wkręcam sobie. No, to spoko - rzucił. - Skoro ty nie widzisz u siebie winy no to tym bardziej - drążyła. - U siebie winy nie. To jest chore, że ja znowu jestem najgorszy i robisz ze mnie tutaj idiotę. Mimo że biegam za tobą i skaczę jak debil - tłumaczył.

"Hotel Paradise". Widzowie krytyczni wobec zachowania Bartka. Apelują do produkcji 

Widzowie "Hotelu Paradise" mają już wyrobione zdanie na ten temat. Po emisji ostatnich odcinków w mediach społecznościowych programu dosłownie zawrzało. Internauci nie zostawili na zachowaniu uczestnika suchej nitki. Niektórzy zaapelowali nawet do produkcji. "Do produkcji i TVN. Każde przekleństwo wypikujecie. Każdą, nawet niewielką nagość zamazujecie elektronicznie. Ale od prawie 30 odcinków propagujecie psychiczne znęcanie się jednego uczestnika nad swoimi 'partnerkami'. I to jeszcze z oznaczeniem wiekowym 12+" - napisała jedna z widzek. "Halo, produkcja, ten uczestnik powinien być natychmiast usunięty" - dodał kolejny. "Widać, że sobie nie radzi z emocjami, które sam kreuje" - stwierdził następny. "Jestem szczerze przerażony, ile osób wspiera tutaj Bartka i usprawiedliwia jego toksyczne zachowania" - wtrącił kolejny. "Przerażające, że chłopak to ogląda i wciąż nie widzi problemu" - napisał jeszcze jeden. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie ze stacją TVN, jednak do momentu publikacji artykułu nie dostaliśmy odpowiedzi. ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Wiktoria jest zaręczona! Fani zaskoczeni. "Ale, że już"?

 
Co sądzisz o zachowaniu Bartka?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.