"Hotel Paradise". Produkcja złamie zasadę powrotów? "Mówią jedno, robią drugie"

Produkcja od początku zapowiadała, że w tym sezonie "Hotelu Paradise" powrotów nie będzie. Czyżby jednak coś miało zmienić się w tej kwestii? Nowy post zwrócił uwagę widzów.

Najnowsza edycja "Hotelu Paradise" wystartowała w marcu i dostarcza widzom wielu wrażeń. Show bez zmian prowadzi Klaudia El Dursi. W tej odsłonie formatu pojawiły się nowe zasady. Produkcja zadecydowała, że osoby, które odpadną z programu, nie będą miały już szans na powrót do willi. - To sprawia, że uczestnicy nie mają przestrzeni na to, by z czymś zwlekać, żeby popełniać błędy. To jest ich jedna, jedyna szansa, z której albo skorzystają, albo nie - komentowała zmiany Klaudia El Dursi w rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl. Najnowszy post na profilu produkcji wywołał poruszenie wśród widzów. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

Zobacz wideo Nana z "Hotelu Paradise" wypowiedziała się o Dorocińskim i Zakościelnym. Co o nich sądzi?

"Hotel Paradise". Produkcja zaskoczyła widzów nowym postem. "Miało nie być"

Ostatnio na instagramowym profilu "Hotelu Paradise" opublikowano grafikę z uczestnikami, którzy pożegnali się z formatem. "Jeśli moglibyście przywrócić do programu jedną osobę, to kto by to był?" - czytaliśmy w poście. Widzowie od razu ruszyli z komentarzami. Niektórzy wymieniali imiona swoich faworytów. Wiele głosów padło na Luizę. Inni widzowie natomiast oburzali się na produkcję, która zapowiadała wcześniej, że w tej edycji powrotów nie będzie. "Nikogo. Skoro było zapowiedziane, że bez powrotów, to trzymajcie się tego", "Jeśli ktoś odpadł, to do widzenia. A nie jakieś przywracanie tej samej osoby. Bezsens. Mówią jedno, robią drugie", "Bez powrotów miało być", "Chyba jednak coś się kroi", "Trochę za łatwa ta edycja bez powrotów, bo każdy będzie wywalał niewygodne osoby, bo wie, że nie ma powrotów, więc ciekawe, czy niczym nie zaskoczą widzów" - pisali w komentarzach. Myślicie, że to było niewinne pytanie od produkcji? A może rzeczywiście szykuje się powrót jakiegoś uczestnika?

 

"Hotel Paradise". Maluba o zarobkach w programie. Zdradziła sekret

Ostatnio Maluba zamieściła relację na Facebooku. Opowiedziała o zarobkach, na jakie mogą liczyć uczestnicy programu prowadzonego przez Klaudię El Dursi. Podała konkretne stawki. - W "Hotelu Paradise" każdy uczestnik bez względu na to, do jakiego odcinka dojdzie, otrzymuje dwa tysiące złotych. Odcinków jest średnio 60, co oznacza, że uczestnik, który dotrze do finału, otrzymuje około 33 złote za odcinek - poinformowała Maluba. ZOBACZ TEŻ: Gwiazda TVN wkrótce zostanie mamą. Wyprawiła bajkowe baby shower. Tylko spójrzcie na te dekoracje

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi Fot. KAPiF.pl

Chcesz powrotu uczestników do programu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.