"Hotel Paradise". Ostra wymiana zdań między Bartkiem a Dominiką. "Nie z****j się, k***a"

Ostatni odcinek "Hotelu Paradise" był bardzo emocjonujący. Widzowie mogli oglądać starcie Bartka i Dominiki. O co poszło?

"Hotel Paradise" wrócił na antenę w marcu i cieszy się dużą popularnością. W roli prowadzącej widzowie ponownie mogą oglądać Klaudię El Dursi. W tej edycji formatu nie brakuje emocji. Wszystko za sprawą zmian zasad. Uczestnicy, którzy odpadną z programu, nie mają już szans na powrót do wietnamskiej willi. Atmosfera jest naprawdę gorąca. Produkcja co rusz wymyśla nowe atrakcje i zadania. Niedawno uczestniczki zmierzyły się z testem wiedzy. Jedno pytanie dotyczyło autora "Zemsty". Część mieszkanek willi odparła, że jest nim Adam Mickiewicz. Teraz uczestnicy mieli do wykonania kolejne zadanie, przy którym nie zabrakło sprzeczek.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o konflikcie z Laluną. Będzie zgoda?

"Hotel Paradise". Bartek zwrócił się do nowej uczestniczki. "Co ty tu jeszcze robisz?"

W najnowszym odcinku "Hotelu Paradise" uczestnicy zostali podzieleni na wioślarskie osady, co wiązało się z tym, że musieli trzymać w rękach wiosła sporych rozmiarów. Podczas obiadu doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Emilia, nowa uczestniczka, złamała zasady. Nie trzymała wiosła. Bartek skomentował całą sytuację. - A ty puściłaś wiosło, co ty tu jeszcze robisz? - zwrócił się do uczestniczki, która jadła posiłek. Dominika stanęła w obronie Emilii i dość ostro skomentowała słowa Bartka. - Nie z****j się, k***a - odparła. - Co nie z****j się, k***a. Takie są zasady - powiedział Bartek. - Dobrze, są tu jakieś zasady, ale nie musisz być chamem, tak? Szczególnie dla nowej uczestniczki - mówiła Dominika. Na tym się nie skończyło. Zaczęli wyzywać się od "fałszywców". Więcej zdjęć rozemocjonowanych uczestników podczas wymiany zdań znajdziesz w galerii na górze strony. 

 

"Hotel Paradise". Widzowie komentują spięcie Bartka i Dominiki. "Mocno atakująca i prowokująca"

Na instagramowym profilu produkcji pojawiło się nagranie z kłótni Bartka i Dominiki. Widzowie ruszyli z komentarzami. Zdania były podzielone. "Bartkowi wiele można zarzucić. Tutaj nie powiedział nic złego czy obraźliwego. Reakcja Dominiki mocno atakująca i prowokująca", "Akurat w tej sytuacji niestety to nie Bartek sprowokował", "Dominikę tak jak lubię, to tu trochę odleciała" - pisali widzowie, którzy trzymali stronę Bartka. Znaleźli się też tacy, którzy twierdzili, że to Dominika ma rację. "Przeraża mnie, ile osób jest po stronie Bartka", "Brawo Dominika. Szkoda, że jako jedyna nie bałaś się odezwać", "Bartek zachował się jak burak" - pisali. ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Ola spruła się do Ady. Widzowie: Chciała zabłysnąć wiedzą, a tu nie wyszło!

Czy Bartek źle się zachowuje?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.