Test wiedzy w "Hotelu Paradise". Nie tylko El Dursi zażenowana. "Serce boli"

Test wiedzy pojawia się w każdej edycji "Hotel Paradise". Tym razem to uczestniczki mierzyły się z zapytaniami z różnorodnych dziedzin. Niestety, nie udało im się popisać. Wręcz przeciwnie. Klaudia El Dursi nie kryła rozczarowania.

"Hotel Paradise" to jedno z najpopularniejszych reality show. Program doczekał się już ośmiu odsłon i niezmiennie prowadzony jest przez niezastąpioną Klaudię El Dursi. W najnowszym sezonie widzowie nie mogą narzekać na brak emocji i intryg pomiędzy uczestnikami. W każdej serii mieszkańcy willi muszą zmierzyć się z testem wiedzy. W poprzednich edycjach odpowiedzi nieraz zaskakiwały. Tym razem również nie obeszło się bez kompromitujących pomyłek. 

Zobacz wideo Nana z Hotelu Paradise o Dorocińskim i Zakościelnym. "Dla mnie to już trochę za starzy"

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi załamana stanem wiedzy uczestniczek. "Straciłam wiarę"

Na pytania odpowiadały uczestniczki, z kolei ich partnerzy mieli za zadanie oszacować, jak sobie poradzą. Jedno dotyczyło autora "Zemsty". Część uczestniczek odparła, że jest nim Adam Mickiewicz. Z kolei na pytanie o "mandolinę" padały odpowiedzi, że to: narzędzie, jakaś substancja, kobieta, jakiś materiał. Kolejne pytanie, ile wymion ma byk, również sprawiło uczestniczkom niemałą trudność. Dalej było tylko gorzej. Uczestniczki miały podać datę rozpoczęcia II wojny światowej. Odpowiedzi, które usłyszeliśmy były równie zaskakujące. Podano m.in. 11 września 1937 roku czy 13 września 1980 roku. Pytanie, z jakiego utworu literackiego pochodzi "inwokacja", także okazało się nie do przeskoczenia. 

Następnie uczestniczki miały powiedzieć, kim był Ulrich von Jungingen. Padały odpowiedzi: filozofem, kompozytorem, malarzem, wynalazcą. Największą "kreatywnością" wykazała się jednak Natalia, która stwierdziła, że jest to prezydent Wietnamu. Na sam koniec usłyszeliśmy jeszcze, że "John Lennon grał w zespole Daft Punk", a "tablicę Mendelejewa została opracowana przez Marię Skłodowską-Curie". Po zakończeniu testu wiedzy Klaudii El Dursi opadły ręce. - Straciłam wiarę w dziewczyny. Serce mnie boli... - stwierdziła.  Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Hotel Paradise". Internauci nie zostawili suchej nitki na uczestniczkach. "To jest żenujące"

Opisywany fragment został opublikowany w mediach społecznościowych programu. Internauci byli równie zażenowani poziomem wiedzy uczestniczek, jak prowadząca. W sekcji z komentarzami posypały się same uszczypliwości. "To nie jest nawet śmieszne, to już jest żenujące, jaki poziom intelektualny reprezentują sobą młodzi ludzie..." - napisała jedna z internautek. "Śmichy - chichy. Ale warto byłoby też sprawdzić panów" - dodała kolejna. "Szczerze to wstyd" - stwierdziła następna. "Najlepszy tekst sezonu lektora:" wypij mandolinę na uspokojenie". Dawno tak się nie śmiałam" - napisała jeszcze jedna. ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Luiza pokazała, jak wyglądała przed operacją plastyczną. Sporo za nią zapłaciła.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.