"Hotel Paradise". Wiktoria jest zaręczona! Fani zaskoczeni. "Ale, że już"?

PaWiktoria Guzowska znana z "Hotelu Paradise" wrzuciła znienacka wymowne zdjęcia. To duży krok naprzód w jej życiu. Fani nie mogą uwierzyć, że tak szybko do tego doszło.

Wiktoria była uczestniczką czwartej edycji "Hotelu Paradise". Udział w show był dla niej ogromnym przeżyciem. Po emisji Guzowska wielokrotnie zabierała głos w sprawie programu. W hotelu nie dogadywała się z pozostałymi uczestnikami. W pewnym momencie rozżalona napisała na Instagramie o swoich odczuciach względem produkcji. "Miałam załamanie nerwowe spowodowane sytuacją, która była w "Hotelu". Zaczęłam leczenie. Było lepiej" - tłumaczyła swoim fanom. Wygląda na to, że w życiu Wiktorii wszystko zaczęło się wreszcie układać. Dowodem na jej szczęście jest niedawno opublikowany wpis. Po więcej zdjęć Wiktorii zajrzyj do galerii na górze strony. 

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Wiktoria Gąsior oskarża koleżankę z programu o pomówienia i zapowiada walkę prawną

"Hotel Paradise". Wiktoria "Gąsior" Guzowska powiedziała tak! 

Była uczestniczka randkowego show podzieliła się z fanami radosną informacją. "Powiedziałam tak!" - pisała podekscytowana na swoim profilu na Instagramie. Do wpisu dołączyła zdjęcia z pokaźnym pierścionkiem zaręczynowym. Pod postem zaroiło się od komentarzy szczęśliwych fanów. "Ale, że już? Gratulacje!", "Wow. Love story jak z filmu. Gratulacje!" - pisali zaskoczeni. Zaręczyny to niejedyna zmiana w życiu Guzowskiej. Niedawno była uczestniczka "Hotelu Paradise" zmieniła nazwisko. Powód? 

Wiktoria GuzowskaWiktoria Guzowska 'Hotel Paradise'. Wiktoria rozpoczyna nowy etap w życiu. Fani zaskoczeni. 'Ale, że już'? Fot. @guzowska_wiktoria/ Instagram

"Hotel Paradise". Nie Gąsior a Guzowska. Wiktoria postanowiła zmienić swoje nazwisko

Jakiś czas temu influencerka opublikowała post, w którym zdradziła swoim obserwatorom, że postanowiła rozliczyć się z przeszłością i zmienić swoje nazwisko. "Z Gąsior na Guzowska. Moja śp. babcia Krysia miała na nazwisko Guz i po prostu przerobiłam sobie je na Guzowska, bo guza to można sobie nabić na głowie (...). Dlaczego to zrobiłam? Słuchajcie, mnie to wszystko tak przygniotło, tak przytłoczyło, że nie dawałam sobie rady. Po wpisaniu w Google Wiktoria Gąsior wyskakują na samej górze artykuły, że trafiłam do szpitala psychiatrycznego. Szkoda, że na samej górze nie ma informacji o sukcesach, jakie w życiu osiągnęłam, że byłam na Olympii (...). Nazywam się Wiktoria Guzowska i tak zaczynam kolejny etap mojego życia" - pisała. ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Wiktoria Gąsior ma problemy ze zdrowiem. Pokazała opuchliznę. "Nie uwierzycie, gdzie idę"

Kibicowaliście Wiktorii w Hotelu Paradise?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.