"Hotel Paradise". Wiktoria Gąsior ma problemy ze zdrowiem. Pokazała opuchliznę. "Nie uwierzycie, gdzie idę"

Wiktoria z "Hotel Paradise" podzieliła się niepokojącą relacją. Kobieta znowu ma problemy ze zdrowiem. Tym razem chodziło opuchniętą rękę. Wiktoria udała się do lekarza i usłyszała diagnozę. Musi poddać się dodatkowym badaniom.

Wiktorię Gąsior mieliśmy okazję poznać przy okazji czwartej edycji "Hotelu Paradise". W jej przypadku wzięcie udziału w randkowym show wiązało się ze sporymi konsekwencjami. Pozostali uczestnicy nie byli dla niej zbyt mili i cały czas kierowali w jej kierunku złośliwe docinki. Po tych wydarzeniach Wiktoria mierzyła się z hejtem w sieci. Po udziale w "Hotelu Paradise" Wiktoria miała traumę. Zarzucała produkcji programu przedstawienie jej w negatywnym świetle. W pewnym momencie trafiła nawet do szpitala psychiatrycznego. Jakiś czas temu została zwolniona do domu, ale na tym jej problemy ze zdrowiem się nie zakończyły. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise". Wiktoria udała się do lekarza. Ma problemy ze zdrowiem. Pokazała opuchliznę 

Wszystko wskazuje na to, że Wiktoria z "Hotelu Paradise" ma kolejne problemy zdrowotne. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Tym razem nie miała dla fanów pozytywnych wieści. Zrelacjonowała im drogę do lekarza. 

Witalija Djaczenko Rosyjska tenisistka wściekła na LOT. Mówi o nazizmie. Mamy odpowiedź LOT-u

Wiktoria obudziła się ze spuchniętą ręką. Nie mogła nawet zdjąć z niej biżuterii. Całą sytuację przedstawiła na InstaStories. Pokazała również rękę. Wyraźnie widać było, że jest znacznie powiększona. "Dzień dobry, nie uwierzycie, gdzie idę. Do przychodni, bo dzisiaj obudziłam się z taką ręką. Trochę mi spuchła. Tego pierścionka w ogóle nie mogę zdjąć, bo jestem tak spuchnięta. Na tym też zawsze noszę pierścionek, ale zszedł mi pod mydłem, ale no ręka jest bardzo spuchnięta i chyba coś jest nie tak. Dlatego idę to sprawdzić. (...) Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było okej" - powiedziała.

'Hotel Paradise'. Wiktoria'Hotel Paradise'. Wiktoria Instagram/@wiktoria_gasior

W kolejnym InstaStories Wiktoria opisała, jaką diagnozę usłyszała od specjalisty. Okazuje się, że ma zapalenie stawu i powinna udać się na badanie RTG. "Udało mi się ściągnąć pierścionek. Nie chciałam go rozcinać, moje pierścionki mają wartość sentymentalną i są w rodzinie od lat. (...) Pani Doktor powiedziała, żeby zrobić to jak najszybciej, bo może dojść do martwicy palca. (...) To zapalenie stawu. Dziś jadę jeszcze na RTG"- napisała. 

'Hotel Paradise'. Wiktoria'Hotel Paradise'. Wiktoria Instagram/@wiktoria_gasior

Jay i Eliza 'Hotel Paradise 5' "Hotel Paradise". Jay i Eliza narzekają na wakacje w Kenii. "Mam dość"

"Hotel Paradise". Eliza i Jay mają kłopoty w podróży. Pobyt w szpitalu to jeszcze nie wszystko

Eliza i Jay poznali się w piątym sezonie "Hotelu Paradise". Para od razu przypadła sobie do gustu. Po zakończeniu formatu kontynuują związek, a wspólnymi chwilami chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Ostatnio relacjonują podróż do innego kontynentu. Eliza i Jay wybrali się na długo planowaną wyprawę do Kenii. Niestety, nie wszystko idzie po ich myśli. Już od samego początku los rzuca im kolejne kłody pod nogi. Najpierw oboje zachorowali na poważną chorobę, trafili nawet do szpitala. To nie koniec ich zmartwień. Pewnego dnia po opuszczeniu placówki próbowano ich oszukać, a później okraść.  Zobacz też: "Hotel Paradise". Produkcja zdradza szczegóły. Wystąpią znani uczestnicy. Widzowie nie będą zadowoleni. 

Więcej o: