To już pewne. Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise" potwierdzili rozstanie. "Chce mnie teraz zniszczyć"

Od jakiegoś czasu fani "Hotelu Paradise" zastanawiali się, czy Oliwia i Kuba nadal są razem. Byli uczestnicy programu w końcu przestali milczeć. Potwierdzili rozstanie. Wygląda na to, że zakończyli związek w nieprzyjemnej atmosferze.

W ostatnim czasie Oliwia i Kuba z piątej odsłony "Hotelu Paradise" otrzymywali dużo pytań na temat swojego związku. W końcu postanowili powiedzieć prawdę. Były uczestnik rozwiał wątpliwości za pomocą relacji na profilu na Instagramie. Dodał, że nie jest to żart, a para oficjalnie nie jest już razem. Gdyby tego było mało, Kuba pokusił się o ostry komentarz względem byłej partnerki. Ta nie była mu dłużna.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise". Kuba potwierdził rozstanie z Oliwią

W randkowym show relacja Oliwii i Kuby była bardzo burzliwa. Po udziale w "Hotelu Paradise" uczestnicy postanowili dać sobie szansę również poza programem. Zapewniali, że mają wobec siebie poważne plany. Szybko zdecydowali się na wspólne zamieszkanie. Mogłoby się wydawać, że para była ze sobą szczęśliwa. Niedawno jednak oboje przestali publikować wspólne zdjęcia. Fani spekulowali, czy bohaterowie nadal są razem. Jak się okazało, ich związek nie przetrwał próby czasu. O wszystkim poinformował Kuba.

Kuba z 'Hotelu Paradise' o rozstaniu z OliwiąKuba z 'Hotelu Paradise' o rozstaniu z Oliwią fot. https://www.instagram.com/kubasobczak_/

Kuba potwierdził rozstanie z Oliwią. Przekazał fanom, że pomimo licznych wiadomości, które otrzymuje, póki co nie chce informować, co było przyczyną zerwania. To jednak nie wszystko. Uczestnik zasugerował także, że jego dawna partnerka była nielojalna. Choć nie napisał tego wprost, fani wyczuli, że coś jest na rzeczy. Zasypali Oliwię masą wiadomości. Dziewczyna szybko zareagowała.

Oliwia z "Hotelu Paradise" nie szczędzi słów na temat byłego partnera

Oliwia postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Miała dość rzucania fałszywych oskarżeń pod jej adresem. Pod ostatnim zdjęciem, które dodała na swój instagramowy profil, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Widzowie "Hotelu Paradise" pytali wprost, czy dziewczyna dopuściła się zdrady. Uczestniczka nie kryła swojej złości. 

Kuba stosuje wobec mnie mobbing, co jest karalne. Jak widać, nie zawsze osoba, którą kochasz, jest taka, jak myślisz. Chce mnie teraz zniszczyć, wrzucając różne rzeczy do internetu. Zdrady z mojej strony nie było nigdy - napisała w komentarzu.

Oliwia dodała również, że sprawa jest jeszcze świeża i na razie nie chce jej poruszać. Obiecała fanom, że niedługo wypowie się na ten temat. Wyznała, że nie czuje się najlepiej po zerwaniu. Wygląda na to, że dawni bohaterowie "Hotelu Paradise" nie zamierzają udawać, że wszystko jest w porządku. Sądzicie, że zdradzą, co tak naprawdę było powodem rozstaniaZOBACZ TEŻ: "Love Island". Agata i Hubert zdradzają kulisy produkcji. Podpisali kontrakt na bycie razem? Rozwiali spekulacje

Więcej o:
Copyright © Agora SA