"Hotel Paradise". Oliwia zdradziła prawdę o Kubie. Rodzina była zaskoczona. "To, co pokazywał w programie..."

Oliwia, uczestniczka piątej edycji "Hotelu Paradise" przyznała, że po powrocie do Polski, Kuba zaskoczył ją swoim zachowaniem. Nie tego się spodziewała.

Więcej na temat programu "Hotel Paradise" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Związek Oliwii Gruszeckiej i Kuby Sobczaka z "Hotelu Paradise 5" nie miał łatwych początków. Już pierwszego dnia swojej przygody z programem, uczestnik przyznał, że nie szuka stabilnego związku, a raczej dobrej zabawy. Na jego celowniku na początku znalazła się Marika, a później Oliwia, którą po kilku dniach zostawił dla Dominiki. Ostatecznie jednak to z Gruszecką stworzył najtrwalszą relację, co więcej, para jest ze sobą do dziś.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Oliwia wyznaje prawdę o Kubie. Widzowie mogą być zaskoczeni

Oliwii i Kubie udało się utrzymać związek, pomimo tego, że zarówno uczestnicy, jak i widzowie zarzucali mężczyźnie chwiejność emocjonalną i obłudę. Sama Gruszecka przyznaje, że była zaskoczona zachowaniem partnera poza kamerami. Okazuje się, że Kubi prywatnie jest zupełnie innym człowiekiem.

Czy Kuba jest teraz inny niż w "Hotelu..."? - chcieli wiedzieć internauci.
Sto razy bardziej inny. Nawet jego rodzina mówi, że to nie był "ich" Kuba, to, co pokazywał w programie.

Aby potwierdzić tę teorię, Oliwia opublikowała nagranie, na którym Kuba czułym głosem wyznaje jej miłość.

"Hotel Paradise 5". Które związki przetrwały?

Relacja Kuby i Oliwii nie jest jedyną, która przetrwała po zakończeniu zdjęć do "Hotelu Paradise". W związku jest nadal Jay i Eliza. Sporym zaskoczeniem jest również relacja Laury i Kaspra. Chociaż uczestnicy byli ze sobą w parze tylko kilka dni, to więź, która pojawiła się między nimi, była na tyle silna, że postanowili zbudować związek po przylocie do Polski.

Której parze kibicujecie najbardziej?

Więcej o: