"Rolnik szuka żony". To koniec? Zadowolony Waldemar w objęciach blondynki. Nie jest to Dorota

Waldemar z programu "Rolnik szuka żony" wybrał się na imprezę urodzinową. Nie zabrał jednak ukochanej. Wspaniale bawił się w towarzystwie innej blondynki. Zdjęcia trafiły do sieci.

Choć jubileuszowa edycja uwielbianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony" już dawno dobiegła końca, to jej uczestnicy nie dają o sobie zapomnieć. Nie da się ukryć, że najwięcej zamieszania w tym sezonie narobił Waldemar. Mężczyzna początkowo był zabójczo zakochany w Ewie. Jednak jak dowiedzieliśmy się w wielkim finale, ta relacja nie przetrwała próby czasu, natomiast rolnik związał się z Dorotą, którą wcześniej odesłał do domu. Od tamtego momentu para spijała sobie z dzióbków. Wiele wskazuje jednak na to, że i nad tym związkiem zawisły ciemne chmury. Do sieci trafiło zdjęcie Waldemara w objęciach blondwłosej kobiety. Nie jest to Dorota.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar padł ofiarą oszustów

"Rolnik szuka żony". Waldemar w objęciach blondynki. Nie jest to Dorota 

Waldemar i Dorota przeszli burzliwą drogę do zbudowania związku. Po finale wydawało się jednak, że para dotarła się i tworzy szczęśliwą relację. Zakochani często się spotykali, a nawet zaczęli planowanie przyszłości na poważnie. Niemniej jednak od pewnego czasu po sieci krążą spekulacje, jakoby między tą dwójką źle się działo. Ostatnio Waldemar wybrał się na imprezę urodzinową. Mężczyzna nie zabrał na nią ukochanej, poszedł sam. Zdjęcia z wydarzenia zostały opublikowane na profilu Adama Kraśki, który niegdyś również wystąpił w programie. Możemy na nich zobaczyć, jak uśmiechnięty od ucha do ucha Waldemar czule obejmuje tajemniczą kobietą. Wygląda na to, że mężczyzna świetnie bawił się bez ukochanej. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Rolnik szuka żony". Dorota i Waldemar zamieścili niepokojące wpisy 

Nie tak dawno temu Dorota zamieściła na Instagramie niepokojący wpis. Kobieta rozprawiała na temat prawdy. "Ktoś, kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy" - napisała na InstaStories. Można się jedynie domyślać, że te słowa skierowane były prosto do Waldemara. Co ciekawe, ten nie pozostał jej dłużny, bo jakiś czas później na jego profilu również pojawiły się dwuznaczne słowa. Rolnikowi puściły nerwy, padły nawet wulgaryzmy. "Żyj tak, żeby tobie było dobrze, bo innym ku*wa nigdy nie dogodzisz..." - napisał na InstaStories. Czy to oznacza, że między tą dwójką faktycznie źle się dzieje? Jak na razie, żadne z nich nie odniosło się do sprawy. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz byli zaręczeni. Miał być ślub, a wyszło rozstanie? Są dowody.

 
Myślisz, że Dorota i Waldemar się rozstali?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.