"Rolnik szuka żony" pod ostrzałem widzów. Oberwało się jednemu uczestnikowi. Tego nie mogą przeboleć

Niebawem wystartuje nowy sezon programu "Rolnik szuka żony". Choć na odcinki trzeba jeszcze trochę poczekać, to produkcja przedstawiła już potencjalnych bohaterów. Odczucia widzów są mieszane. Zwracają uwagę na pewną istotną kwestię.

"Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit TVP. Program zadebiutował w 2014 roku i od razu skradł serca widzów. Od tamtego momentu randkowe show doczekało się już dziesięciu odsłon, przez które przewinęło się mnóstwo uczestników. Wielu z nich faktycznie udało się odnaleźć miłość. Choćby ostatnia edycja przyniosła kilka nowych związków. Anna i Jakub są już po zaręczynach i obecnie oczekują na narodziny syna. Waldemar również odnalazł swoją drugą połówkę. Widzowie z niecierpliwością wyczekują na nowy sezon. Mają jednak pewne krytyczne spostrzeżenia. O co chodzi?

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar padł ofiarą oszustów

"Rolnik szuka żony". Widzowie biorą pod lupę wiek uczestników 

Tradycją jest, że w święta wielkanocne TVP emituje tzw. zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Pokazywane są w nim wizytówki rolników, którzy po otrzymaniu odpowiedniej ilości listów pojawią się w formacie. Uwagę przykuł m.in. 23-letni Paweł. Mężczyzna łączy pracę na gospodarstwie ze studiowaniem administracji. Choć młody rolnik generalnie wzbudził sympatię wśród widzów, to część z nich ma sporo uwag co do udziału w tego typu telewizyjnych show osób w tak młodym wieku. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

"Rolnik szuka żony" pod ostrzałem widzów. Tego nie mogą przeboleć 

Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych zawrzało. Widzowie martwią się, że w programie po raz kolejny mogą pojawić się niedojrzali uczestnicy, którzy swoimi decyzjami mogą skrzywdzić innych. Wielu powołało się na przykład z ostatniej edycji, w której dwóch rolnik zdecydowało się na porzucenie zakochanych w nich kandydatek. "Następny, 23 lata i on żony szuka?!" - napisała jedna z internautek. "Uważam, że uczestnicy tego programu powinni mieć ukończony 30. rok życia. Do tego czasu można postarać się znaleźć kogoś poza kamerami" - dodała kolejna. "Jest taki młody, że sam powinien znaleźć dziewczynę, a nie poprzez telewizję" - stwierdziła następna. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil myślą o drugim dziecku. Na drodze przeszkoda.

 
Co sądzisz o młodym wieku uczestników "Rolnik szuka żony"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.