"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil myślą o drugim dziecku. Na drodze przeszkoda

Joanna z "Rolnik szuka żony" przyznała, że chciałby mieć drugie dziecko. Na przeszkodzie stoją jednak jej poważne problemy zdrowotne.

Joanna Wielgosz oraz Kamil Osypowicz poznali się na planie ósmej edycji randkowego show TVP "Rolnik szuka żony" i do dzisiaj tworzą zgrany duet. Para w 2022 roku powitała na świecie córkę Antoninę, a już w 2023 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Po udziale w programie Joanna i Kamil aktywnie działają w sieci, gdzie informują widzów o swojej codzienności. Niedawno opowiedzieli na temat wychowania swojej pociechy - Antonina postawiła już pierwsze kroki w żłobku.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony" a wsparcie psychologa. Marta Manowska tłumaczy

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil bali się o swoją córkę

Joanna poinformowała widzów na Instagramie, że bała się, jak córka zareaguje na nowe otoczenie w żłobku. Jak się okazało - niepotrzebnie. "Antosia od dwóch tygodni uczęszcza do żłobka. Obawialiśmy się, że będzie płacz, ale powiem wam, że Tosia sama chętnie wchodzi do budynku i zostaje bez problemu. Panie, które opiekują się dziećmi, są cudowne i mają świetne pomysły by umilić czas naszym pociechom" - czytamy na Instagramie uczestniczki "Rolnik szuka żony". Więcej zdjęć Joanny i Kamila znajdziecie w naszej galerii u góry strony. 

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil myślą o drugim dziecku. Przeszkodą jest nadczynność tarczycy uczestniczki

Joanna przekazała również, że wraz z Kamilem chcieliby mieć drugie dziecko. Na przeszkodzie stoi jednak jej stan zdrowia - 24-latka cierpi na nadczynność tarczycy. "Na pewno chcielibyśmy drugie dzieciątko, ale najpierw muszę zadbać o swoją tarczycę. U mnie najprawdopodobniej był już problem (z tarczycą - red.) przed ciążą, z tego co mówiła moja endokrynolog. Niestety wcześniej się nie badałam i nawet o tym nie wiedziałam. Stąd też mogły być moje problemy w ciąży" - czytamy. To nie pierwszy raz, kiedy Joanna opowiada o swoich problemach z tarczycą. Jakiś czas temu otworzyła się na temat tego, w jaki sposób schorzenie miało wpływ na przebieg ciąży. Uczestniczka przyznała, że bardzo źle się wówczas czuła i miała dużo fizycznych dolegliwości, które uniemożliwiały jej normalne funkcjonowanie. "Czas ciąży był okropnie ciężki. Ale dałam radę" - wytłumaczyła.

'Rolnik szuka żony'. Joanna i Kamil'Rolnik szuka żony'. Joanna i Kamil 'Rolnik szuka żony'. Joanna i Kamil w 'PnŚ' wrócili do początków znajomości. 'Zaryzykowałem' / fot. screen TVP VOD

Chodzisz regularnie na badania?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.