"Rolnik szuka żony". Bardowscy wyjechali z Polski. Mają powód. "Zaczynamy"

Anna i Grzegorz Bardowscy z programu "Rolnik szuka żony" postanowili zrobić sobie urlop. Para ma ważny powód do świętowania.

Anna i Grzegorz Bardowscy wystąpili w drugiej edycji randkowego show "Rolnik szuka żony". Aż trudno uwierzyć, że od tego momentu minęło już ponad dziewięć lat. Para szybko się w sobie zakochała i od tamtego momentu jest żywym dowodem na to, że w telewizji tez można znaleźć miłość. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci - syna Jana i córki Liwii. Rodzina mieszka już w swoim wymarzonym domu, a Anna i Grzegorz mieli ostatnio powody do świętowania. Stuknęło osiem lat, odkąd powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Zobacz wideo Te pary "Rolnika" odnalazły miłość. Pamiętacie?

"Rolnik szuka żony". Bardowscy wyjechali z Polski. Mają powód. "Zaczynamy"

Z Instagrama pary wynika, że Bardowscy wybrali się do Włoch. "Zaczynamy nasz włoski weekend" - czytamy. Na zdjęciu widzimy uśmiechnięte małżeństwo, które zapozowało w kadrze z pizzą. "Udanego wypoczynku oraz kolejnych długich szczęśliwych lat!", "Pięknie razem wyglądacie", "Kochani, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu" - czytamy komentarze widzów "Rolnik szuka żony". 

 

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska niedawno pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Choć od udziału Anny i Grzegorza Bardowskich w programie "Rolnik szuka żony" minęło dobrych kilka lat, widzowie nadal z wielką ochotą śledzą ich życie prywatne. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się posty, w których Anna Bardowska ukazuje swoje pociechy. Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek i zamiast dzieci, pokazała fotografie... siebie z czasów, kiedy była brzdącem. "To był rok 1996. Przeglądamy z mamą albumy i natrafiłam na to zdjęcie. Czy tylko ja widzę podobieństwo z Liwcią?" - napisała Bardowska. Internauci w mig wychwycili, że influencerka w dzieciństwie wyglądała niemal identycznie, jak jej córka Liwia. "Już jakiś czas temu patrząc na Jasia, mówiłam, że to cały tata, ale patrząc na Liwię, widziałam raczej mamę. W szoku jestem, że miałaś takie jasne włosy", "Ale czad! Zawsze zastanawiałam się, do kogo Liwcia jest podobna, a tu masz - cała mamusia", "Jeszcze nie przeczytałam, a pomyślałam. Bardzo Liwcia jest podobna do ciebie. Spróbuj pokazać zdjęcia Grzesia, bo pewnie Jaś jest kopią taty" - czytaliśmy. 

Anna i Grzegorz BardowscyAnna i Grzegorz Bardowscy Instagram/ania.bardowska

Kibicowałaś/kibicowałaś Ani i Grzegorzowi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.