Meghan Markle nie pozwoliła kobiecie stanąć obok księcia Harry'ego. Wszystko się nagrało

Uczestniczka wydarzenia, na którym obecni byli książę Harry i Meghan Markle, chciała zapozować do zdjęcia u boku syna króla Karola III. Jego żona miała jednak zupełnie inną wizję ustawienia się do fotografii.

Meghan Markle nie należy do ulubienic entuzjastów rodziny królewskiej. Do żony księcia Harry'ego przylgnęła łatka tej, która sprowadziła go na złą drogę, ostatecznie doprowadzając do odłączenia pary z pełnienia oficjalnych funkcji w Pałacu Buckingham. Zarzuca się jej m.in. hipokryzję oraz to, że małżeństwo z royalsem traktuje instrumentalnie. Markle w mediach nie ma lekko, a każdy jej najmniejszy ruch jest wychwytywany przez opinię publiczną.

Zobacz wideo Pamiętacie ten wywiad Harry'ego i Markle? Te fakty wciąż są szokujące

Meghan Markle nie pozwoliła kobiecie stanąć obok księcia Harry'ego

Do sieci trafił krótki filmik z zawodów Royal Salute Polo Challenge. Para pojawiła się na wydarzeniu z ekipą filmową Netfliksa, bo jest w trakcie kręcenia nowego programu o Us Open Polo Championship w Wellington na Florydzie. Na nagraniu widzimy, jak Markle wręczyła Harry'emu puchar zwycięzcy i dała mu buziaka. Para kolejno zapozowała do fotoreporterów, kiedy podeszła do nich uczestniczka wydarzenia, chcąc ustawić się do zdjęcia zaraz obok księcia. Markle miała jednak zupełnie inną wizję ustawienia osób w kadrze i za nic nie chciała się przesunąć, aby ustąpić miejsca kobiecie. 

 

W sekcji komentarzy na Instagramie aż zawrzało. Internauci nie odpuszczają Markle, snując teorie, że jest niepewna siebie i nie pozwala innym kobietom stawać obok jej męża. "Meghan mogła odsunąć się na bok i pozwolić tej kobiecie stanąć obok niego...", "Nie daj boże, żeby obok jej męża stała inna kobieta. Ale ona jest grubiańska", "Wygląda na niepewną siebie przy mężu. Dlatego ciągle się go trzyma, a każdej kobiecie, która stoi obok niego, każą stać obok niej" - czytamy. 

Meghan Markle i książę Harry boją się króla Karola III?

Odkąd książę Harry odłączył się wraz z Meghan Markle od rodziny królewskiej, ich stosunki z Pałacem Buckingham uległy znacznemu pogorszeniu. Oliwy do ognia dodały dalsze działania królewskiej pary, która obsmarowywała instytucję rodziny królewskiej, gdzie tylko mogła. Komentator poczynań royalsów Tom Quinn twierdzi, że książę Harry po opublikowaniu swojej autobiografii ma wyrzuty sumienia i dziś wręcz boi się króla Karola III i królowej Camilli.

Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle Książę Harry planuje wizytę w ojczyźnie. Szykuje się pojednanie z rodziną? Wiemy, co na to Meghan / Fot. BBC News

Co myślisz o zachowaniu Meghan Markle na nagraniu?
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.