"Rolnik szuka żony". Klaudia u boku tajemniczego mężczyzny. Co się stało z Valentynem?

Klaudia z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła fanów nowo dodanym zdjęciem. Na ujęciu próżno szukać Valentyna. Jest za to na nim inny mężczyzna.

Klaudię mieliśmy okazję poznać w dziewiątej odsłonie hitowego programu TVP "Rolnik szuka żony". Uczestniczce niemalże od razu spodobał się Valentyn. Między tą dwójką dość szybko nawiązała się wzajemna nić porozumienia, która wraz z upływem czasu przerodziła się w głębsze uczucie. Po zakończeniu przygody w telewizyjnym show para kontynuowała relację, a w odcinku specjalnym wyszło na jaw, że są zaręczeni. Niestety, fani mają coraz większe powody do niepokoju. Klaudia właśnie dodała nowe zdjęcie u boku tajemniczego mężczyzny. Czyżby nad jej relacją z Valentynem zawisły ciemne chmury? 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar padł ofiarą oszustów

"Rolnik szuka żony". Klaudia u boku tajemniczego mężczyzny. Co się stało z Valentynem?

Po udziale w telewizyjnym show Klaudia prowadzi prężną działalność w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej losy śledzi ponad 100 tys. obserwujących. Rolniczka chętnie uchyla rąbka tajemnicy i co rusz zdradza, co nowego u niej słychać. Ostatnio zamieściła relację z wieczornego wyjścia. To nieco zaniepokoiło fanów. Na pierwszy rzut oka pada jej niemrawa i z pozoru smutna mina. Na tym jednak nie koniec, ponieważ na fotografii próżno szukać Valentyna. Zamiast niego byłej uczestniczce hitowego show TVP towarzyszy tajemniczy mężczyzna. Czy to faktycznie oznacza kryzys w związku? Jak na razie o tym oficjalnie nic nie wiadomo. Warto natomiast zwrócić uwagę na to, że ostatnie wspólne zdjęcie pary pojawiło się w połowie lutego. 

"Rolnik szuka żony". Klaudia zaskoczyła wyznaniem. Mówi o prywatności 

Choć Klaudia często publikuje relacje, to faktycznie ostatnimi czasy próżno szukać na nich Valentyna. Mimo że internauci snują spekulacje o rozstaniu, to wiele wskazuje na to, że para jest razem, ale nie chce obnosić się ze swoim związkiem w sieci. Jakiś czas temu rolniczka zamieściła na Instagramie wpis, który daje wiele do myślenia. "Prywatność jest złotem. Czego ludzie nie wiedzą, tego ludzie nie mogą zniszczyć" - napisała. Być może właśnie dlatego Klaudia i Valentyn nie chcą zbytnio afiszować się ze swoim szczęściem. ZOBACZ TEŻ: Odmieniona Jessica z "Rolnik szuka żony" robi karierę w telewizji. Serial wrócił po ośmiu latach przerwy.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.