"Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz byli zaręczeni. Miał być ślub, a wyszło rozstanie? Są dowody

Już od dawna w sieci krążyły plotki, że Justyna i Tomasz z programu "Rolnik szuka żony" nie są już razem. Najnowsze zdjęcia uczestniczki show TVP1 tylko dolały oliwy do ognia.

Justyna i Tomasz poznali się w dziewiątym sezonie programu "Rolnik szuka żony". Po finale zdecydowali się kontynuować związek. W jednym ze świątecznych odcinków para się zaręczyła, a widzowie z niecierpliwością czekali na wieści o ślubie. Jakiś czas temu pojawiły się w sieci niepokojące informacje sugerujące, że do ceremonii może wcale nie dojść. Justyna po programie szybko przeprowadziła się ze swoim synem do rolnika, ale jakiś czas temu wróciła do rodzinnego Chorzowa, a z jej profilu zniknęły zdjęcia zrobione u Tomasza. Wszystko wskazuje na to, że ich związek się rozpadł. Najnowsze zdjęcia uczestniczki matrymonialnego show TVP tylko to potwierdzają. Na próżno można szukać na nich rolnika

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar padł ofiarą oszustów. Ma ważną wiadomość dla fanów

"Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz nie są już parą? Te zdjęcia budzą wiele wątpliwości

Justyna z programu "Rolnik szuka żony" jest aktywna w sieci i chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie. Na jej profilu od jakiegoś czasu nie pojawiają się jednak ujęcia z Tomaszem. Wszystko wskazuje na to, że plotki o rozpadzie ich związku są prawdziwe. Ostatnie święta Justyna spędzała w Chorzowie, a nie razem z rolnikiem. Teraz wybrała się na urlop, ale wygląda na to, że także bez ukochanego. Justyna bawi się jednak w najlepsze. Uczestniczka matrymonialnego show TVP1 wybrała się na wycieczkę do Budapesztu. W sieci pokazuje ujęcia z kolejnych ważnych punktów turystycznych w mieście, a na fotografiach jest promienna i uśmiechnięta. Jeśli doszło do rozstania pary, to wygląda na to, że Justyna nie zamierza rozmyślać nad przeszłością i wybrała skupienie się na własnym szczęściu.

'Rolnik szuka żony'. Justyna'Rolnik szuka żony'. Justyna fot. instagram.com/20_justyna_23

"Rolnik szuka żony". Justyna przeszła spektakularną metamorfozę. Jest jasną blondynką

Od czasu udziału w programie "Rolnik szuka żony" Justyna przeszła ogromną metamorfozę. Kandydatka Tomasza ostatnio przefarbowała się na jasny blond i skróciła też włosy. W programie była ciemną szatynką z włosami do ramion. Widać, że Justyna popracowała także nad swoją formą. Na ostatnich zdjęciach jest szczęśliwa i uśmiechnięta. Jak na razie ani Tomasz, ani Justyna nie potwierdzili plotek o rozstaniu. 

Jak sądzicie, Tomasz i Justyna nie są już razem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.