"Rolnik szuka żony". Ania komentuje nową edycję. Uważa, że uczestnicy są za młodzi? "Nie można..."

Nadchodząca edycja programu "Rolnik szuka żony" została niedawno skrytykowana przez internautów. Część widzów uznała bowiem, że niektórzy uczestnicy są znacznie za młodzi. Co na ten temat myśli Ania Derbiszewska z dziesiątego sezonu?

W Niedzielę Wielkanocną Telewizja Polska wyemitowała "zerowy" odcinek 11. sezonu programu "Rolnik szuka żony", w którym obejrzeliśmy wizytówki dziewięciorga uczestników, którzy marzą o znalezieniu miłości. Widzowie zwrócili jednak uwagę na pewien aspekt. Część internautów uznała, że niektórzy kandydaci są zdecydowanie za młodzi. Teraz głos w sprawie zabrała Ania Derbiszewska. Rolniczka zdradziła, co myśli na temat wieku uczestników.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Bardowscy na rajskich wakacjach, a dla Grzegorza to męka. Co się stało?

"Rolnik szuka żony". Ania skomentowała nową edycję. Uważa, że uczestnicy są za młodzi? "Nie można…"

Ania Derbiszewska już wkrótce powita na świecie pierwsze dziecko. Uczestniczka dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" odnalazła swoją drugą połówkę właśnie dzięki udziałowi w show. Udało jej się także zdobyć popularność. Jej instagramowy profil jest obserwowany przez ponad 130 tysięcy użytkowników. Fani rolniczki zapytali ją ostatnio, co sądzi o bardzo młodym wieku niektórych kandydatów z 11. sezonu. Ukochana Jakuba jednoznacznie dała do zrozumienia, że według niej metryka nie gra roli.

Myślę, że nie można generalizować. To sprawa indywidualna każdego, kiedy chce założyć rodzinę, itd. To nie kwestia wieku, a dojrzałości opisuje człowieka - napisała na InstaStories.

Ania i Kuba 'Rolnik szuka żony'Ania i Kuba 'Rolnik szuka żony' Instagram/aniaderbiszewska

"Rolnik szuka żony". Ania odpowiedziała na pytania fanów. Zdradziła, jak znosi ciążę. "Trochę ciężko"

Ania Derbiszewska często organizuje na Instagramie sesje Q&A. Ostatnio rolniczka odpowiedziała na nurtujące fanów pytania dotyczące ciąży. Zdradziła między innymi, że jej syn nie pojawił się jeszcze na świecie. Zapewniła jednak, że kiedy to nastąpi, nie omieszka poinformować swoich obserwatorów. Opowiedziała także o tym, jak znosi ciążę. Okazuje się, że przyszła mama miewa trudne momenty. - Czuję się trochę ciężko, ale jest ok generalnie. (...) Ciążę generalnie znoszę bardzo dobrze, cały czas jestem aktywna. Wiadomo, są dni lepsze i słabsze, ale nie mogę narzekać. Faktycznie ostatni trymestr jest cięższy od poprzednich dwóch. Kilogramy dodatkowe robią swoje - poinformowała fanów.

Uważacie, że w programie "Rolnik szuka żony" powinien zostać wprowadzony limit wieku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.