"Rolnik szuka żony". Najpierw Dorota, potem Waldemar. Zamieścili niepokojące wpisy

Dorota z programu "Rolnik szuka żony" zamieściła smutny wpis na Instagramie. Zaraz później na profilu Waldemara pojawiły się bardzo mocne słowa.

Jubileuszowa edycja hitowego programu TVP "Rolnik szuka żony" z pewnością zapisała się jako jedna z najmocniejszych w historii programu. Wszystko za sprawą licznych nieporozumień i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Bez wątpienia najwięcej emocji dostarczył widzom Waldemar, który został okrzyknięty mianem kontrowersyjnego uczestnika. Początkowo mężczyzna nie był do końca szczery z kandydatkami. Te mu jednak wybaczyły. Później rolnik nawiązał relację z Ewą, jednak w finale dowiedzieliśmy się, że para już się nie spotyka, a Waldemar związał się z Dorotą, którą wcześniej odesłał do domu. Od tamtego momentu zakochani chwalili się swoim szczęściem w sieci.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Waldemar padł ofiarą oszustów

"Rolnik szuka żony". Dorota zaniepokoiła fanów. Zamieściła niepokojący wpis. Pełno w nim smutku 

Po programie związek Doroty i Waldemara nabrał tempa. Para spędzała ze sobą każdą chwilę i snuła poważne plany na przyszłość. Teraz fani mają mocne powody do obaw, ponieważ na Instagramie byłej uczestniczki hitu TVP pojawił się niepokojący wpis. Kobieta rozprawiała na temat prawdy. "Ktoś, kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy" - napisała na InstaStories. 

"Rolnik szuka żony". Waldemar nie przebierał w słowach

Nieoczekiwanie na profilu Waldemara również pojawił się wpis. Widać, że puściły mu nerwy. Być może jest to dowód na to, że w jego życiu doszło do czegoś przykrego. "Żyj tak, żeby tobie było dobrze, bo innym ku*wa nigdy nie dogodzisz..." - napisał na InstaStories. Jak na razie, ani Waldemar, ani Dorota nie wyjaśnili dokładnie, o co chodzi. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Ania komentuje nową edycję. Uważa, że uczestnicy są za młodzi? "Nie można..."

'Rolnik szuka żony' Waldemar'Rolnik szuka żony' Waldemar Piotr Matey / facebook/rolnikszukazonytvp

Śledzisz losy uczestników "Rolnik szuka żony"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.