"Rolnik szuka żony". Małgosia podsumowała 2022 rok. Podzieliła się niepublikowanymi zdjęciami. Dzieci skradły całe show

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" odgrzebała rodzinne archiwum i pokazała podsumowanie 2022 roku. Prywatne ujęcia zachwyciły fanów małżeństwa. Zobaczcie na zdjęcia Blanki i Rysia, urocze!

Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" to para, która nieustannie udowadnia, że w matrymonialnym show TVP1 można znaleźć prawdziwą miłość. W programie od razu pojawiła się między nimi "chemia", która po zakończeniu emisji przerodziła się w prawdziwą miłość. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i wychowują dwoje dzieci. Zobaczcie, jak spędzili 2022 rok. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

Dagmara Kaźmierska"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska gorzko o byłej przyjaciółce

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz podsumowała 2022 rok. Dużo się działo

Małgosia Borysewicz opublikowała na Instagramie wyjątkowy filmik z podsumowaniem ubiegłego roku. Rolniczka chętnie dzieli się z widzami szczegółami codziennego życia na gospodarstwie. Tym razem zmontowała wszystkie ważne i wzruszające momenty, które przeżyli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 

Nasz 2022 w skrócie - napisała.

Ten rok był dla niej z pewnością wyjątkowy i przepełniony czasem z bliskimi. W 2022 roku córka pary, Blanka skończyła dwa lata, a jej starszy brat Rysio trzy. Dzieci rolniczki stają się coraz bardziej samodzielne, co udowodniły ostatnio podczas świąt, kiedy przejęły telefon i w zabawnych kadrach uchwyciły przytulających się rodziców.

Małgosia w 2022 roku zadbała też o swoje zdrowie. W czerwcu zrobiła badanie mikrobioty jelitowej i zgodnie z wytycznymi lekarza wprowadziła zmiany do diety, które także wpłynęły na jej sylwetkę. Na uroczym nagraniu "rolniczki w szpilkach" możecie obejrzeć ujęcia z wycieczek, koncertów, a także intymne chwile spędzone w domu z rodziną. Nie brakuje też weselnych kreacji Małgosi, które często opisywaliśmy w artykułach

 

Więcej zdjęć Małgosi i Pawła z programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod filmem opublikowanym przez Borysewicz fani programu, jak zawsze byli zachwyceni rodziną rolniczki. Dowodów na sympatię nie trzeba długo szukać, wystarczy przeczytać sekcję komentarzy pod jakimkolwiek ze zdjęć opublikowanych na Instagramie Małgosi. Dużo tam serdeczności i ciepła.

Moja ulubiona para z programu! Piękna rodzinka.
Jak fajnie się to ogląda! Pięknie wspomnienia.
Bije od Was takie ciepło rodzinne. Pięknie wyglądacie - czytamy w komentarzach.

Małgosia i Paweł to niejedyna para z programu "Rolnik szuka żony", która 2022 rok podsumowała w formie uroczego filmiku. Zobaczcie materiał opublikowany przez Pawła Bodziannego i Martę Paszkin. Syn pary wygląda jak kopia ojca. Sprawdź tu >>>

Paweł Bodzianny ogłosił też nabór do 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". Jak sam przyznał, ma w swoim towarzystwie bliską osobę, którą chce namówić do wzięcia udziału w programie. Podejrzenie widzów od razu padło na jego brata Roberta Bodziannego, któremu przypisywano m.in. romans z prowadzącą Martą Manowską. Jak się okazuje, rolnik nadal jest singlem. Więcej przeczytasz tu >>>

Robert Lewandowski znów bryluje na parkiecie. W tle śpiewa Zenek. 'Lewy mistrz. Jakie kocie ruchy'Lewandowski bryluje na parkiecie. W tle Zenek Martyniuk. "Kocie ruchy"

Zobacz też: Roksana Węgiel spotyka się z 26-latkiem, który ma dziecko? Wiele na to wskazuje

Więcej o: