"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł wspominają zeszły rok. Pokazali twarz syna. To kopia ojca!

Miniony rok był dla Pawła i Marty z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" przełomowy. Na Instagramie pary pojawiło się podsumowanie minionych 12 miesięcy. Ostatni kadr z uroczego nagrania wywołał sporo emocji.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Hodowca krów niemal od pierwszych chwil zauroczył się w przybyłej z Warszawy kandydatce. Chociaż dzieliło ich sporo kilometrów, postanowili zawalczyć o wspólną przyszłość. Niedługo po zakończeniu zdjęć do programu, Marta zdecydowała się na przeprowadzkę, Paweł zaś uklęknął przed wybranką i poprosił ją o rękę. W 2021 roku gwiazdy reality show zdradzili, że ich rodzina się powiększy. W czerwcu ubiegłego roku Paszkin i Bodzianny powitali na świecie syna Adama.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokazują syna. "Ten uśmiech mówi sam za siebie"

Marta jest również mamą ośmioletniej Stefanii, dla Pawła natomiast był to debiut w roli ojca. Szybko okazało się, że mały Adam rozkochał w sobie całą rodzinę. Bodzianny wymienił z Martą czułe komentarze pod najnowszym postem. Wprost przyznał, że 2022 był najlepszym rokiem w jego dotychczasowym życiu. 

Czyli to, że to najpiękniejszy rok w twoim życiu, było na serio? - zapytała Marta Paszkin.
Na serio - odpowiedział Bodzianny.

Na filmiku podsumowującym miniony rok widzimy, jak wygląda dziecko uczestników "Rolnik szuka żony 7".  Uśmiechnięty syn Paszkin i Bodziannego pojawia się na ostatnim kadrze filmu. Internauci rozpływają się nad rozkosznym maluchem.

 
Ten uśmiech Adasia na końcu mówi sam za siebie. Wszystkiego dobrego.
To był piękny rok. I zakończenie filmiku cudne, oby tak dalej.
Ale słodki jest ten wasz maluszek!

Syn Marty Paszkin i Pawła BodziannegoSyn Marty Paszkin i Pawła Bodziannego Instagram, @pawelfarmer

Nie da się ukryć, że Adaś jest uderzająco podobny do ojca. Chłopczyk po tacie odziedziczył jasnoniebieskie oczy oraz szeroki uśmiech. Wygląda na to, że rolnik doskonale odnajduje się w roli ojca, bowiem na święta zażyczył sobie, by jego rodzina po raz kolejny powiększyła się, tym razem o parę bliźniąt.

Więcej o:
Copyright © Agora SA