"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz zdradza, jak dba o szczupłą sylwetkę. "Tak wyglądam po tygodniu z glutenem"

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytanie fanki o sekret jej zgrabnej sylwetki. Rolniczka zdradziła, że to zasługa ograniczenia pewnego typu produktów w diecie. Jak widać, efekty kontrolowania jadłospisu są spektakularne.

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" jest nieustannie komplementowana za zgrabną sylwetkę. Rolniczka, która jest mamą dwójki dzieci, bardzo dba o odpowiednią dietę i chętnie porusza te kwestie w mediach społecznościowych. W czerwcu Małgosia podzieliła się z obserwatorami wynikami badania mikrobioty jelitowej i dokładnie opisała poszczególne parametry. Przy okazji badań otrzymała precyzyjne wytyczne dotyczące diety oraz listę zalecanych probiotyków. Wygląda na to, że wprowadzone w życie zmiany przynoszą świetne efekty. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży

Przemek i Martyna z programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek zasłyną strojem jednorożca. Co u niego?

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, jakie produkty ogranicza w diecie

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie odpowiada na pytania fanek. Jej profil obserwuje ponad 183 tys. ludzi, więc przeróżnych zapytań jest sporo. Najczęściej padają pytania o dzieci i prośby o zdradzenie sekretu idealnej sylwetki. Małgosia pokazała po świętach zdjęcie "po tygodniu z glutenem" i wyjaśniła, że podstawą jej diety jest ograniczenie pewnego typu produktów. Rolniczka podkreśliła, że nie chodzi o ich całkowitą eliminację, a jedynie ograniczenie ilości. Takie rozwiązanie pozwoli zachować szczupłą sylwetkę, bez restrykcyjnej diety i katorżniczej pracy na siłowni. 

W mojej sytuacji konieczne jest ograniczane pszenicy. Tak wyglądam po tygodniu z glutenem. Ograniczenie mięsa, cukru, laktozy i pszenicy (nie eliminacja) - odpowiedziała.

Małgosia Borysewicz o sekrecie jej szczupłej sylwetkiMałgosia Borysewicz o sekrecie jej szczupłej sylwetki fot. instagram.com/rolnikwszpilkach

Więcej zdjęć Małgosi i Pawła z programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.

Komentarze pod zdjęciami Małgosi Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" to istny festiwal komplementów. Pod najnowszą fotografią rolniczki, opublikowaną jeszcze w trakcie świąt, fanki zwróciły uwagę na uroczą sukienkę z delikatnego tiulu, która idealnie podkreślała jej zgrabną sylwetkę.

Jak zawsze rewelacyjnie wyglądasz!
Wyglądasz jak milion dolarów.
Pięknie, seksownie i z klasą. Jesteś taka zgrabniutka.
Coraz piękniejsza. Kocham twój styl - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie, jak Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" zostali sfotografowani w święta przez ich kilkuletnie dzieci. Te kadry są wyjątkowe i pokazują parę "bez retuszu", zrelaksowaną w domu. 

 

Enis? SudeTurecka influencerka kocha zabiegi i brutalnie obnaża mężczyzn

 

Zobacz też: Japończyk Toco popołudnia po pracy spędza jako pies. Na przebranie wydał fortunę

Więcej o: