"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek doprowadzał żonę do furii strojem jednorożca. Jak teraz wygląda?

Przemek Stelmach ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potrafił z mistrzowską precyzją grać na nerwach swojej żony. Małżeństwo z eksperymentu rozpadło się z hukiem. Co dzisiaj słuchać u najsłynniejszego jednorożca stacji TVN?

Przemysław Stelmach wziął udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie został mężem Martyny Końcy, ale już od momentu ślubu odnosiło się wrażenie, że związek tych dwojga nie ma najmniejszych szans na przetrwanie. Martyna szybko wyznała, że mężczyzna nie jest w jej typie i nic z tego nie będzie. W trakcie podróży poślubnej Przemek w odwecie dał żonie nieźle popalić. Radośnie paradował po mieście w kolorowym stroju jednorożca. Po powrocie do kraju zorganizował imprezę, na którą zaprosił byłą dziewczynę, którą czule obejmował. Kiedy para spotkała się na finałowej rozmowie z ekspertami, nikogo już nie dziwiła decyzja o rozwodzie.  

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Sylwester Marzeń z Dwójką. Kogo zobaczymy na scenie?O której się zaczyna Sylwester Marzeń z Dwójką? Lista artystów

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek zrezygnował z udziału w bonusowym odcinku. Dlaczego? 

Jakiś czas temu stacja TVN wyemitowała odcinek specjalny "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z uczestnikami poprzednich edycji. Martyna Końca wzięła udział w programie i opowiedziała o swojej nowej relacji. Uczestniczka eksperymentu została też niedawno mamą. A co słychać u jej programowego męża Przemka? Mężczyzna początkowo także zdecydował się na udział w bonusowym odcinku, ale ostatecznie zrezygnował z pojawienia się na wizji. Powody swojej decyzji wyjawił w rozmowie z serwisem Plejada.pl. Jak sam powiedział, nie żałuje, że zdecydował się na udział w eksperymencie, ale nie podobał mu się sposób, w jaki pokazała go telewizja. Sam nie jest zainteresowany przynależnością do celebryckiego świata i nie interesuje go popularność. 

Początkowo zgodziłem się wziąć udział, ale po długim namyśle dotarło do mnie, że z paru względów nie jest to dla mnie korzystne. (...) Musiałbym zarezerwować parę dni na nagrania, a że pracuję codziennie, to jest to dla mnie utrata dochodu. Gra niewarta świeczki. Do tego, jako że ciągle pracuję, nie potrafiłbym sztucznie pokazać, jak spędzam wolny czas - wyznał w rozmowie z serwisem.

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" posiada konto na Instagramie, ale zdjęcia publikuje sporadycznie. Ostatnie pochodzi z marca 2022 roku, więc ewidentnie widać, że mężczyzna stroni od mediów społecznościowych. Na niektórych fotografiach pojawiają się ujęcia z tajemniczymi kobietami, ale trudno określić, czy z którąś z nich jest blisko związany, czy to jedynie jego sposób na igranie z widzami. Nie da się ukryć, że Przemek uwielbia imprezować. Strój jednorożca, którym zasłynął w swojej edycji, zamienił na żółty strój Pokemona Pikachu i wygląda na to, że bawi się wyśmienicie. 

 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Mateusz GesslerSylwester u Mateusza Gesslera? Macie do wyboru aż trzy lokale

Zobacz też: Fanatyczka chirurgii plastycznej na zdjęciu sprzed 20 lat. Szokująca różnica

Więcej o: