Fanatyczka chirurgii plastycznej na zdjęciu sprzed 20 lat. Szokująca różnica

Allegra Cole jest kolejną miłośniczką chirurgii plastycznej, której "ulepszenia" ciała nie skończyły się na jednym zabiegu. Kobieta jest dumna ze swoich gigantycznych piersi, które powiększyła do nienaturalnego rozmiaru XL. Właśnie pokazała, jak wyglądała kilkanaście lat temu. Różnica jest ogromna.

Allegra Cole jest mamą ośmiorga dzieci i mieszkanką hrabstwa Orange. Kobieta ma bez wątpienia obsesję na punkcie operacji plastycznych. W gabinecie chirurga m.in. wypełniła pośladki i wyszczupliła brzuch, ale to monstrualne piersi są jej znakiem rozpoznawczym. 53-latka pracowała kiedyś jako nauczycielka gry na pianinie i wyglądała zupełnie inaczej. Na Instagramie pokazała kilka zdjęć z młodości. 

Zobacz wideo Dlaczego Seraphina boi się Sylwestra Wardęgi? [Lista Plotka]

Fanatyczka chirurgii plastycznej na zdjęciu sprzed 20 lat. Trudno ją poznać!

Allegra Cole jest dumna z zabiegów, które przeszła i jak twierdzi, właśnie taki efekt chciała osiągnąć. Dopiero teraz czuje się dobrze w swoim ciele. Jej gigantycznych rozmiarów biust z pewnością budzi zainteresowanie, szczególnie wśród mężczyzn. Konto na Instagramie modelki obserwuje ponad 1,4 miliona ludzi i ta liczba nieustannie rośnie. Cole chętnie pokazuje, jak wyglądała kiedyś. Różnica jest kolosalna. W opisie zdjęć dodaje żartobliwie - "zdjęcie sprzed 20 lat, niewiele się zmieniło". 

Te piersi zmieniły mnie z szarej myszki w fantastyczną kobietę! Jestem wdzięczna za każdy poszczególny etap drogi, którą przeszłam. Były wzloty i upadki, ale jestem wdzięczna wszystkim ludziom, którzy mnie wspierali - wyznała w jednym z wywiadów.

Obserwatorzy Cole w dużej mierze są zachwyceni efektami jej przemiany, a ta jest, delikatnie mówiąc, dość kontrowersyjna. Już 20 lat temu kobieta miała powiększone piersi, ale ciągle było jej mało. Kobieta dostaje wiele komplementów od miłośników poprawiania urody.

Byłaś i jesteś piękna, ale teraz wyglądasz o niebo lepiej!
Przebyłaś długą drogę, by być tu, gdzie jesteś teraz. 
Najważniejsze, że jesteś dobra i szczęśliwa. Reszta nie ma znaczenia - czytamy w komentarzach. 

Allegra ColeAllegra Cole fot. instagram.com/allegracoleworld

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Pod zdjęciami kobiety pojawiają się też krytyczne głosy. Nie wszyscy są fanami tak ogromnej ingerencji w ciało i wolą wygląd kobiety sprzed lat.

Mogła zaoszczędzić cały ten hajs. Taki naturalny wygląd był o niebo lepszy!
Wtedy wyglądałaś jak milion dolarów. Zabiegi to zepsuły - stwierdzili obserwatorzy. 
 
 
 
 

Zobacz też: "Milionerzy". Uczestnik pozwał twórców. Poszło o bułkę kajzerkę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.