"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna urodziła. Pochwaliła się zdjęciem syna

Martyna Końcu ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostatnio udostępniła niepokojący wpis ze szpitala. Prosiła fanów o modlitwę. Teraz wiemy, że celebrytka urodziła. Na jej instagramowym profilu pojawiło się pierwsze zdjęcie syna.

Martyna Końca brała udział w trzeciej edycji randkowego show "Ślub od pierwszego wejrzenia". W programie wyszła za mąż za Przemka, ale związek nie przetrwał próby czasu. Udział w telewizyjnej produkcji przyniósł jej jednak umiarkowaną popularność. Na Instagramie obserwuje ją ponad 40 tysięcy użytkowników. Martyna odnalazła swoją drugą połówkę po zakończeniu programu i zaszła w ciążę. Ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym oznajmiła, że źle znosi ostatnie dni przed narodzinami dziecka. Teraz podzieliła się z fanami radosną nowiną. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Gemma i Matt. 'Ślub od pierwszego wejrzenia' / 'Married at First Sight' 2022"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pan młody uciekł z podróży pośubnej po jednej kłótni

Martyna Końca źle znosiła ciążę. Teraz pochwaliła się zdjęciem syna

Martyna Końca opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego syna. Chłopiec przyszedł na świat dziesięć dni po terminie. 

Dziesięć dni po terminie i oto w końcu jest nasz cud.  Najpiękniejszy syn, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Chłopak dziesięć na dziesięć. Powiem tak - nasza droga, żeby się w końcu zobaczyć, nie była prosta, ale zdecydowanie warta. Kocham najmocniej na świecie - napisała Martyna Końca.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Przed porodem uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" informowała, że źle znosi ciążę. Narzekała na problemy ze snem i trudne warunki w szpitalu. Stwierdziła też, że ostatnie dni przed rozwiązaniem są dla niej nie do zniesienia. 

Nie cierpię szpitali, nigdy w nich nie leżałam. Mam nadzieję, że to jest pierwszy i ostatni raz. Psychika wysiada, ale walczę dla niego, dla siebie, dla nas, bo wiem, że warto! - pisała wówczas Martyna Końca.

Szczęśliwej mamie składamy serdeczne gratulacje z okazji narodzin syna. 

Martyna ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' z narzeczonym"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna się zaręczyła! Pokazała pierścionek

Więcej o: