"Królowe życia". Była przyjaciółka zadrwiła z jej nóg. Dagmara Kaźmierska: Cały czas mi próbowała do**bać

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" rozżalona opowiedziała o tym, jak traktowała ją była przyjaciółka. W jednej chwili potrafiła być uroczo serdeczna, a za chwilę bezlitośnie wytykała jej mankamenty figury.

Dagmara Kaźmierska była jedną z uczestniczek programu "Królowe życia" stacji TTV. Niezaprzeczalny hit został ku zaskoczeniu widzów zawieszony i nie powrócił na antenę. Dagmara Kaźmierska w jednym z wywiadów zasugerowała, kto może wyjaśnić tę decyzję. Co ciekawe, nawet gdyby "Królowe życia" powróciły na antenę, to celebrytka nie jest zainteresowana wzięciem udziału w produkcji, gdyż świetnie sobie radzi bez tego. Ostatnio Kaźmierska nie narzeka na brak zajęć. Wystartowała z nowym biznesem w Egipcie i wydała książkę  "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami", gdzie rozlicza się z trudną przeszłością. W jednym z ostatnio opublikowanych tiktoków celebrytka opowiedziała, o jednej z "przyjaciółek od serca", która nieustannie podkopywała jej pewność siebie. Czyżby chodziło o Edzię?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Sebastian Fabijański na Fame MMA 17. Z kim zawalczy w klatce?Sebastian Fabijański na Fame MMA 17. Z kim zawalczy w klatce?

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska szczerze i bez owijania w bawełnę o toksycznej przyjaźni z przeszłości

Dagmara Kaźmierka oprócz licznych biznesów działa także prężnie na TikToku. Celebrytka świetnie odnalazła się na tej popularnej wśród młodzieży aplikacji i regularnie "nadaje" ze swojego butiku prowadząc live'y. W filmikach celebrytka chętnie opowiada anegdotki z życia. Jak to zawsze bywa w przypadku Kaźmierskiej, te okraszone są siarczystymi przekleństwami i do bólu szczere, ale za to właśnie jest lubiana. W opowieściach celebrytki nie brakuje też dystansu i cynicznych żartów. W jednym z ostatnio opublikowanych filmików nawiązała do toksycznej przyjaźni z przeszłości. Kaźmierska zdradziła, że jej przyjaciółka potrafiła być jednocześnie bardzo miła, a z drugiej strony złośliwie krytykować jej wygląd.

Moja "była" już przyjaciółka, bo stwierdziłam, że nie będę się z nią zadawać. (...) Cały czas była dop***rdolka. Niby to była moja przyjaciółka, ale cały czas mnie głaskała i cały czas mi próbowała do**bać - wyznała zniesmaczona.

Dagmara Kaźmierska opowiedziała, że często narzekała na wygląd nóg, po cichu licząc na jakieś miłe słowo i pocieszenie od przyjaciółki, a była ciągle krytykowana. Przypomnijmy, że celebrytka kilka lat temu przeszła ciężki wypadek samochodowy. Otarła się o śmierć i ze złamaniem obu nóg trafiła do szpitala. Konsekwencją tego zdarzenia są poważne problemy z nogami i ich puchnięcie.  

Na przykład było tak. Ja mówię "o boże, te moje nogi, to tamto", no wiadomo, ja mam te nogi takie grube, a jeszcze jak pochodzę godzinę, to są takie k***a dzbany... No nie są ładne te nogi, nigdy nie były cudowne. (...) Ja ubolewam "te nogi takie grube, brzydkie", mówię jak mi przykro, bo człowiek już nawet szpilki nie założy. No może w przyszłości tak, ale na razie kilka operacji przede mną. A moja przyjaciółka od serca - raz kij, raz marchewka i mówi "nie przejmuj się, figury nigdy nie miałaś, ale za to ci buzia ładna została" - dodała rozżalona.

Kaźmierska wyznała, że takie zachowanie przyjaciółki było dla niej prawdziwym ciosem i czuła się cały czas atakowana. Toksyczne sytuacje także często się powtarzały. Trudno się dziwić, że przyjaźń została ostatecznie zerwana.

Mnie jakby ktoś w ryj dał, bo to wiecie jak jest - fajnie, fajnie głaszcze cię, a potem w pysk. Cały czas były takie dopier**lanki. Na przykład jeden chłopak chciał ze mną świrować, taki wielki i ona na to "no chociaż przy jednym byś wyglądała na drobną" - wpomina.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod filmem doceniono szczerość Dagmary Kaźmierskiej i część użytkowników TikToka podzieliła się też swoimi historiami. 

Też miałam taką przyjaciółkę, w końcu przegoniłam, bo ileż można. Mam spokój.
Jesteś super kobietą. A ta "przyjaciółka"... zazdrość ją dusiła.
Dobrze, że pani się pozbyła takiej "przyjaciółki". Dużo zdrowia pani Dagmaro życzę - czytamy w komentarzach.
 

'40 kontra 20'. Kinga Zapadka pokazała ukochanego. Jest znany z innego reality show. 'Zaskoczenie roku'"20 kontra 40". Kinga Zapadka znów zakochana. Tego połączenia nikt się nie spodziewał

W komentarzach padło też imię Edzi, zasugerowano, że to właśnie ona mogła być tą tajemniczą "przyjaciółką od serca". Dagmara Kaźmierska i Edzia kilka miesięcy temu definitywnie zerwały znajomość.

Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, czyli ten ktoś nie kocha mnie tak, jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie - tłumaczyła rozstanie z Edzią Kaźmierska.

Czy chodziło o Edzię? Tego możemy się jedynie domyślać.

Zobacz też: Robert Lewandowski bryluje na parkiecie. W tle Zenek Martyniuk. "Jakie kocie ruchy"

Więcej o: