Robert Lewandowski bryluje na parkiecie. W tle Zenek Martyniuk. "Jakie kocie ruchy"

Robert Lewandowski już nie raz udowodnił, że potrafi się doskonale poruszać - i to nie tylko na boisku. Tym razem napastnik podbił serca fanów kolejnym gorącym filmikiem prosto z parkietu. Król strzelców kręci biodrami lepiej od samej Shakiry.

Robert Lewandowski jeszcze niedawno skradł serca fanów gorącą bachatą z żoną. Nauka tańca to nowa pasja Anny Lewandowskiej, która po przeprowadzce do Barcelony zapisała się do jednej z lokalnych szkół. Ostatnio para wybrała się razem do klubu i w zmysłowym tańcu Anna pokazała postępy w nauce. Wygląda na to, że w piłkarzu obudziła się gorąca hiszpańska krew, bo po raz kolejny skradł serca fanów umiejętnościami tanecznymi. W sieci furorę robi filmik z sylwestra.

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy wywijają na parkiecie

'40 kontra 20'. Kinga Zapadka pokazała ukochanego. Jest znany z innego reality show. 'Zaskoczenie roku'"20 kontra 40". Kinga Zapadka znów zakochana. Tego połączenia nikt się nie spodziewał

Lewy królem nie tylko boiska, ale i parkietu. Fani docenili "kocie ruchy" Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski miał mieć wolne w sylwestra, ale decyzją sądu w Madrycie piłkarz dostał pozwolenie na występ w meczu 15. kolejki La Liga przeciwko Espanyolowi Barcelona. Na boisku niestety się nie popisał i rozgrywka zakończyła się remisem 1:1.

Wieczorem niczym niewzruszony piłkarz wybrał się z małżonką na imprezę sylwestrową. Anna Lewandowska opublikowała kilka InstaStories z klubu, do którego wpadł m.in. Quebonafide. Żona Lewego miała na sobie błyszczący top odsłaniający brzuch i szerokie czarne spodnie, ale królem spotkania został niezaprzeczalnie Robert.

Na TikToku pojawił się przerobiony filmik z imprezy z tańcem piłkarza, który zebrał już ponad 131 tys. polubień. Zabawne ujęcie opublikowane przez konto "polska..reprezentacja" pokazuje wybryki Lewego na parkiecie z komentarzem odnośnie porannego meczu. 

Kiedy odwiesili ci karę, zagrałeś mecz i zdążyłeś na sylwestra - czytamy w opisie.

Taniec Roberta Lewandowskiego bez wątpienia sam się broni. Piłkarz już nie raz udowodnił, że potrafi się świetnie ruszać. Twórcy filmiku postanowili jednak wzbogadzić nagranie o odpowiednią muzykę i w tle pląsów Roberta słyszymy Zenka Martyniuka z zespołem Akcent i piosenkę "Pszczółka Maja", która już nie raz rozkręciła niejedno polskie wesele. 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Twórcy filmiku już mogą zacierać ręce, bo montaż z Lewym w roli głównej ma już ponad 710 komentarzy. Robert Lewandowski został okrzyknięty królem parkietu i zachwytom nie było końca. Nie trzeba chyba dodawać, że żeńska reprezentacja komentujących była wyjątkowo aktywna i zaangażowana. 

Lewy - kocur na boisku i na parkiecie!
Tego nie da się obejrzeć tylko raz.
Jakie kocie ruchy Robert! Potańczył i zaraz do żony po buziaka.
Szacun! Ale poczucie rytmu.
Wymiata, aż miło popatrzeć - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podobają umiejętności taneczne Roberta Lewandowskiego?

 

Roksana Węgiel. Fani odkryli z kim się spotykaRoksana Węgiel spotyka się z 26-latkiem, który ma dziecko? Wiele na to wskazuje

Zobacz też: Patrycja Sołtysik spała w hotelu jak z horroru. Nigdy tego nie zapomni

Więcej o: