Anna i Robert Lewandowscy wywijają na parkiecie. Było gorąco. "Bachata z moim mężem" [WIDEO]

Anna i Robert Lewandowscy w przerwie od obowiązków wybrali się na imprezę. Nagle weszli na parkiet i zaczęli wywijać. Wszystko uchwyciły kamery.

Anna Lewandowska po przeprowadzce do Barcelony odkryła nową pasję. Trenerka fitness zapisała się lekcje tańca w jednej z lokalnych szkół. Na Instagramie chętnie dzieliła się nagraniami z sali treningowej, gdzie u boku profesjonalisty poznawała tajniki zmysłowej bachaty. Fani wielokrotnie zastanawiali się, czy Robert Lewandowski jest zazdrosny o żonę i z pewnością wyczekiwali, kiedy zobaczą piłkarza i trenerkę w tanecznym duecie. W końcu mieli ku temu okazję. 

Anna i Robert Lewandowscy w zmysłowym tańcu 

W przerwie od codziennych obowiązków Anna i Robert Lewandowscy wybrali się ze znajomymi do klubu. Trenerka fitness miała na sobie ciemne bojówki oraz czarny top z odkrytymi plecami, które zdobiły złote łańcuchy. Z kolei jej mąż zaprezentował się w luźnej stylizacji, którą dopełniła czapka z daszkiem. Raczej wielu się spodziewało, że po tylu miesiącach nauki żona kapitana reprezentacji Polski świetnie poradzi sobie na parkiecie i że zdążyła nauczyć ukochanego kilku kroków. Od razu widać, że świetnie się bawili. Fragment ich popisu możecie zobaczyć w poniższym materiale wideo.

Wczorajsza noc. Bachata z moim mężem - pisała Anna Lewandowska.
Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy wywijają na parkiecie

Anna Lewandowska już kilka miesięcy temu wspominała, że Lewy jest zachwycony jej nową pasją. Aż miło popatrzeć, że udało jej się go zarazić miłością do tańca. Nauka nie była jednak prostym procesem i oboje musieli poświęcić na nią wiele czasu. Miłość do hiszpańskiej muzyki i katalońskich klimatów okazała się jednak być silniejsza. Widać, że długie godziny na sali treningowej nie poszły na marne. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.