Anna Lewandowska wywija na parkiecie. W zmysłowym tańcu nie towarzyszy jej jednak Robert. "Mąż ciut zazdrosny?"

Anna Lewandowska pochwaliła się tanecznymi umiejętnościami. Na instagramowym nagraniu towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna, Robert Lewandowski powinien jednak spać spokojnie.

Robert Lewandowski od lata tego roku występuję w klubowych barwach FC Barcelony. Transfer do katalońskiego klubu wiązał się z przeprowadzką całej rodziny piłkarza do słonecznej Hiszpanii. Lewandowscy z powodzeniem klimatyzują się w nowym miejscu, a Anna odnalazła już nową pasję. Jest nią taniec, w szczególności zmysłowa bachata.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o nowościach w Phlov. "Przyszły rok będzie naprawdę bardzo owocny"

Anna Lewandowska chodzi na kurs tańca. Efekty już widać. "Mężowi się podoba"

Na Instagramie pojawił się filmik z sali treningowej, na którym możemy podziwiać trenerkę, która odkrywa piękno bachaty. Lewandowska na parkiecie radzi sobie znakomicie i wywija już niemal jak profesjonalistka. U jej boku jednak nie zobaczymy ukochanego, bowiem influencerka oddała się w ręce zawodowca. Na treningach gwieździe towarzyszy hiszpański instruktor. Z opisu wnioskujemy jednak, że Lewy jest całkiem zadowolony z nowych umiejętności żony.

Powoli wsiąkam w klimat hiszpańskiej muzyki i w katalońskie klimaty, które już kocham. Oczywiście, jeszcze duuuuuużo pracy przede mną. I know, I know! Ale takie wyzwania to ja uwielbiam! Nie przychodzi mi to łatwo, natomiast najważniejsze, że odkrywam nową pasję i… mężowi się podoba - czytamy.
 

Na nagranie nie pozostali obojętni obserwatorzy Lewej. W komentarzach posypały się komplementy. Internauci widzą trenerkę w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Więcej kadrów z tanecznego treningu Lewandowskiej znajdziecie w naszej galerii.

Aniu czy jest coś, czego nie umiesz? Wychodzi ci świetnie.
Do "Tańca z Gwiazdami" z tobą.
Sztos! No genialna, bardzo pracowita. Anka, lecisz jak opętana! Mąż ciut zazdrosny?

Widzicie Lewandowską w nadchodzącej edycji tanecznego show? A może Polsat powinien zaproponować jej fotel jurorski?

Więcej o: