Ania Lewandowska w sylwestra zaskoczyła stylizacją. Top genialny, ale spodnie to hit

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie, jak bawiła się na sylwestrze. Gwiazda postawiła na odważną kreację, która odsłaniała jej umięśniony brzuch.

Miniony rok był wyjątkowy dla Anny Lewandowskiej. Po wielu latach życia w Niemczech przeprowadziła się do Hiszpanii, która teraz jest dla niej domem. Trenerka opublikowała długi wpis, w którym postarała się o podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Lewa pochwaliła się również przygotowaną stylizacją na zabawę sylwestrową.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Marina i Wojciech SzczęsnySzczęsny pojawił się na "Sylwestrze Marzeń TVP". Zaskoczył Marinę

Anna Lewandowska zachwyca sylwestrową kreacją

Lewa opublikowała dwa zdjęcia, na których zaprezentowała się w odważnej kreacji. Do postu dołączyła opis, w którym opowiedziała o minionym roku.

2022 to dla mnie rok przede wszystkim zmiany i relacji. Muszę przyznać, że mieliśmy obawy przed przeprowadzką do Barcelony - czy to na pewno się uda? Jak zostaniemy tam przyjęci? Jak dzieci odnajdą się w nowym miejscu? Ten krok to przede wszystkim wyjście z naszej dotychczasowej strefy komfortu. Nowe jest zawsze nieznane. Warto jednak podejmować ryzyko, iść za swoimi marzeniami.  Mijający rok to także czas relacji. Trwająca pandemia pokazała mi, jak ważne jest to, aby mieć bliskich i przyjaciół. Nasi z uwagi na dzielącą nas odległość, nie zawsze mogli być fizycznie obok. Mimo tego, z sukcesem udało nam się pielęgnować te relacje. Warto troszczyć się o bliskich, znaleźć choć kilka minut na telefon i rozmowę.
 

Na InstaStories trenerka zamieściła kadr z zabawy sylwestrowej. Lewa była miała na sobie błyszczący top odsłaniający brzuch i szerokie, eleganckie, czarne spodnie z wysokim stanem. Stylizację uzupełniła o sandałki na obcasie w tym samym kolorze.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska ig. annalewandowska

Nie obyło się też bez zdjęcia trenerki z Robertem Lewandowskim.

 

Jak wam się podoba Anna Lewandowska w sylwestrowym wydaniu?

DodaDoda na Sylwestrze Polsatu w czterech stylizacjach. Zaszalała z welonem

Więcej o: