Doda na Sylwestrze Polsatu na bogato w czterech stylizacjach. Zaszalała z welonem, a potem stylizacją na Wednesday Addams

Doda wystąpiła na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 Polsatu. Podczas wydarzenia przebierała się kilkukrotnie. Każda kreacja była wyjątkowa.

Doda przywitała 2023 rok na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 Polsatu. Wygląda na to, że wokalistka nie mogła zdecydować się, którą z kreacji przywdziać na sylwestrową imprezę. Zamiast wybierać, postanowiła pokazać się w kilku. Trzeba przyznać, rzucała się w oczy. I to bardzo. 

Zobacz wideo Doda liczy... palce u stóp

Doda na Sylwestrze Polsatu w czterech kreacjach

Doda lubi zaskakiwać na scenie nie tylko wymyślnymi układami choreograficznymi i efektami specjalnymi. Specjalnością wokalistki są też nietuzinkowe, często bardzo odważne stylizacje. Rabczewska wszak nie lubi nudy, a w sprawach dotyczących kreacji raczej nie chodzi na kompromisy. Podczas sylwestrowej zabawy w Parku Śląskim bawiła się więc nie w jednej, a... czterech sukienkach.

Doda niczym Wednesday Addams

Najwyraźniej Doda bardzo wzięła sobie do serca uwagi fanów, którzy po premierze serialu "Wednesday" Tima Burtona pisali jej, że przypomina tytułową bohaterkę produkcji. Rabczewska postawiła więc na czarną perukę z warkoczami, by upodobnić się do pierworodnej serialowych Adamsów. Do tego wskoczyła na czarną, prześwitująca i kusą sukienkę i ciężkie szpilki. Całość uzupełniały srebrny pas, mankiety oraz kołnierzyk. 

DodaDoda KAPiF.pl / KAPIF.pl

Na tym nie koniec, bo wokalistka wykonała słynny już taniec Wednesday Addams, który w serialu perfekcyjnie wykonała Jenna Ortega. Przypomnijmy, że układ choreograficzny podbił szybko TikToka. Doda również doskonale się bawiła, odtwarzając go.

W Polsce Wednesday jest tylko jedna - czytamy na instagramowym koncie Polsatu, gdzie zamieszono fragment występu Dody.
 

To nie koniec prześwitujących kreacji. Rabczewska pojawiła się w jasnej sukience, która była ozdobiona kryształkami. Te znalazły się też na welonie wokalistki. Doda w takiej odsłonie przypominała nieco Britney Spears.

DodaDoda KAPiF.pl / KAPIF.pl

Dwie kolejne sukienki gwiazdy były bardzo zdobne i błyszczące. Tu artystka chyba mocno zainspirowała się słynną kreacją Oscara de la Renty z błyszczących łańcuszków, którą miała na sobie Taylor Swift na rozdaniu nagród VMA w 2022 roku. Ostatnia z sukienek Dody z nich mieniła się wręcz niczym kula dyskotekowa. Możecie zobaczyć je w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.