"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska startuje z nowym biznesem w Egipcie. "Lokal już jest"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" ma z pewnością niepohamowany apetyt na życie. Niedawno wydała książkę o kryminalnej przeszłości i już startuje z kolejnym przedsięwzięciem. Tym razem w ukochanym przez nią Egipcie.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

W jesiennej ramówce TTV zabrakło uwielbianego przez widzów show "Królowe życia", ale znana z kryminalnej przeszłości Dagmara Kaźmierska poza programem radzi sobie świetnie. Na Instagramie zebrała imponującą liczbę ponad miliona obserwujących i zdobytą w TTV popularność sprytnie wykorzystuje. Właśnie otwiera kolejny biznes. Na co zdecydowała się tym razem?

Zobacz wideo "Królowe życia". Adrianna rozjaśnia tatuaż. "Ale ból"

"Królowe życia". Przedsiębiorcza Dagmara Kaźmierska rusza z kolejnym biznesem w Egipcie

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" w rozmowie z serwisem Jastrząb Post zdradziła, że właśnie startuje z nowym przedsięwzięciem. Celebrytka zamierza otworzyć biuro nieruchomości w Egipcie. Do tej pory oferowała turystom jedynie możliwość rejsu jachtem "Queen of life" po Morzu Czerwonym. Wygląda jednak na to, że ma apetyt na rozszerzenie działalności. Jak wielokrotnie mówiła w wywiadach, Egipt to według niej najlepszy kraj do życia na świecie. Celebrytka wynajęła już lokal i wkrótce zamierza inaugurować działalność.

Teraz już jak jadę, to lokal jest znaleziony i otwieram tam biuro nieruchomości. (...) Tylko Egipt. Ja mam Egipt we krwi - wyznała.

Dagmara Kaźmierska ma też własny butik, z którego regularnie prowadzi relacje na TikToku. To też kolejna aplikacja, gdzie jest doceniana za poczucie humoru i bezpośredniość. Jej filmiki zebrały ponad trzy miliony polubień, ale to nie wszystkie jej przedsięwzięcia. Celebrytka wydała też dwie książki. W najnowszej - "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami", opowiada o kryminalnej przeszłości. Na premierze pojawiła się w futrze i sukience w cętki. Jej postać już od początku wzbudza mieszane reakcje ludzi. Jest lubiana za szczerość i bezpośredniość, ale cały czas ciągnie się za nią mroczna przeszłość. Niektórzy uważają, że przyznała się do błędów popełnionych w przeszłości i jest dobrym przykładem na resocjalizację. Nowe wydawnictwo to także próba rozliczenia się z trudną przeszłością.

 

Więcej zdjęć Dagmary Kaźmierskiej znajdziesz w galerii na górze strony.

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska ma za sobą kryminalną przeszłość

Dagmara Kaźmierska, zanim pojawiła się w "Królowych życia" odsiedziała wyrok w więzieniu. Została skazana na 14 miesięcy pozbawienia wolności za sutenerstwo w latach 2005-2009.

 
 

Zobacz też: Ashley Graham dziś zachwyca cały świat. Kiedyś przeżywała piekło. Wołali na nią "żelazne uda"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.