"Farma". Rozanielona Ania w rozmowie z Natalią wyzna, co czuje do Gabrysia. "On jest taki uroczy"

Premiera drugiego sezonu "Farmy" już za nami. Ania Małysa od razu polubiła się z jednym z uczestników. Program dopiero się zaczął, a już pojawiły się uczucia. W szczerej rozmowie z Natalią zawstydzona uczestniczka wyzna, że jest zakochana.

2 stycznia zaczął się długo wyczekiwany drugi sezon popularnego show Polsatu "Farma". Program prowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Uczestnicy spędzą aż osiem tygodni na wsi, czyli o dwa tygodnie dłużej niż w pierwszym sezonie. Produkcja już zapowiedziała wiele niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji, więc z pewnością będzie się działo, a na widzów czeka wiele emocji. Ostatnio mieliśmy okazję poznać pochodzącego z Indii Shivę, który potrafi rozmawiać z kozami, a to na farmie z pewnością się przyda. W najbliższym odcinku programu Ania otworzy się przed Natalią i wyzna jej, że zauroczyła się w Gabriele. 

Zobacz wideo Miłość na "Farmie". Ania Zakochuje się w Gabriele

"Farma". Ania się zakochała. W rozmowie z Natalią wyznała uczucia do Gabriele

Program "Farma" dopiero się zaczął, a już bardzo dużo się dzieje. Pojawiły się też pierwsze gorące uczucia. Jeśli już na samym początku show aż kipi od emocji, trudno sobie wyobrazić, co będzie się działo za kilka tygodni. Ania Małysa przyszła do programu "Farma" po złote widły, ale na jej drodze stanął Gabriele Dadej i... zauroczenie gotowe. W najbliższym odcinku programu bioenergoterapeutka Natalia "Ruda" pociągnie uczestniczkę za język i zawstydzona Ania wyjawi, że jest zakochana. Ania i "Gabryś" to najmłodsi uczestnicy programu, więc wiele ich łączy. Zobacz rozmowę Ani i Natalii w materiale wideo na górze strony.

Zakochana? - zagaiła Natalia.

Ania była wyraźnie zawstydzona i sama nie do końca wiedziała, co odpowiedzieć. Zdradziły ją gesty i rozanielona mina. 

No co mam powiedzieć... kurde wiesz, to jest takie wszystko jeszcze... no nie wiem... nie wiem... po prostu nie wiem - odpowiedziała zakłopotana Ania.

Natalia do sprawy podeszła merytorycznie i poradziła koleżance, aby szła za głosem serca i porzuciła niepotrzebne kalkulacje

Słuchaj serca przede wszystkim i bądź przy tym, gdzie się najlepiej czujesz - dodała Natalia.

Nie da się ukryć, że uczestniczka ma poważne wątpliwości, czy powinna kierować się uczuciami. 

Ja nie wiem, jak mam się zachowywać w tej sytuacji. On jest ode mnie... - dorzuciła Ania.

Natalia postawiła sprawę jasno i poradziła Ani, żeby nie wzbraniała się przed szczęściem. Ta porada wydaje się banalna, ale w takiej sytuacji trudno o lepszą i wygląda na to, że Ania od razu poczuła ulgę.

Wyluzuj i bądź sobą. Jeśli ktoś sprawia, że jesteś szczęśliwa, to jest najważniejsze. I tam idź, gdzie jest szczęście, gdzie jesteś szczęśliwa - podsumowała Natalia.

W rozmowie przed kamerami Natalia radośnie odśpiewała "Love Is In The air", tym samym podsumowując rozmowę z koleżanką. Gabriele, w przeciwieństwie do Ani jest dużo mniej wylewny i trudno odgadnąć, co naprawdę czuje. Czy miłość na farmie ma szansę przetrwać? Czas pokaże. Więcej zobaczycie w odcinku.

Nowy odcinek "Farmy" zostanie wyemitowany już 5 stycznia o godzinie 20:00 w Polsacie. Oglądajcie i komentujcie pod naszym artykułem. 

 

Więcej zdjęć z nadchodzącego odcinka "Farmy" znajdziesz w galerii na górze strony.

W najnowszym materiale opublikowanym na Instagramie programu "Farma" Ania zachwyca się urodą Gabrysia. Nie da się ukryć, że nawet wypowiadając te słowa, widać iskierkę w jej oku. Na "Farmie" szykuje się gorący romans? 

No chyba niewidomy by zauważył, że Gabryś jest przystojny. Wszyscy mamy oczy, prawda? No nie wiem w sumie, co ja mam o Gabrysiu myśleć, bo on jest taki uroczy w tym swoim byciu.... - powiedziała rozanielona Ania.

'Farma'. Ania i Gabryś'Farma'. Ania i Gabryś fot. instagram.com/farmapolsat

W komentarzach pod opublikowanym materiałem szybko odezwała się sama Ania, która otwarcie wyznała, co się święci. 

Jakby co to mnie Gabryś zauroczył - skomentowała Ania.

Co o relacji Ani i Gabrysia sądzą widzowie programu "Farma"? Uczestnik, jak na razie jest faworytem i fani show już im kibicują. 

Gabryś na chwilę obecną wygląda na osobę, która nie komentuje, nie obgaduje, nie rozpoczyna konfliktów. Jeśli tak będzie dalej, trzeba będzie pogratulować jego rodzinie wychowania porządnego mężczyzny.
Bardzo do siebie pasują. Fajna byłaby z nich para.
Gabryś fajny chłopak. Widać, że się stara.
Najfajniejsi na "Farmie" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też: "40 kontra 20". 44-letni Tom rozkochał w sobie uczestniczki. W latach 90. wystąpił w kultowej reklamie. Jak prawdziwy amant

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.