"Królowe życia" kiedyś i dziś. Są nie do poznania. "Wszystkie pieniądze pompuję w operacje"

Bohaterki serii "Królowe życia" stacji TTV słyną z zamiłowania do medycyny estetycznej. Niektóre z nich przeszły już tyle zabiegów, że trudno je poznać. Jak wyglądały przed laty?

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

"Królowe życia" były niezaprzeczalnym hitem stacji TTV, ale w ostatnim czasie program nie miał dobrych notowań i podjęto decyzję o zdjęciu go z anteny. To właśnie ten format wypromował takie postacie jak Laluna, Anna Renusz, Dagmara Kaźmierska, czy Adrianna Eisenbach. W kuluarach plotkowano, że powodem tej decyzji były liczne skandale powiązane z bohaterkami. Nie da się ukryć, wszystkie uczestniczki mają wyjątkowo silne charaktery i robią wokół siebie dużo szumu. Dagmara Kaźmierska, która często wywołuje zgorszenie kryminalną przeszłością, miała własną koncepcję, dlaczego "Królowe" po sześciu latach zniknęły z ramówki stacji TTV. Wszystkie uczestniczki łączy zamiłowanie do zabiegów medycyny estetycznej. Laluna jest w tej kategorii chyba rekordzistką i na aktualnych zdjęciach trudno poznać w niej dawną uczestniczkę programu. Jak "Królowe życia" wyglądały kiedyś? Zobaczcie ich stare zdjęcia.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia" nie dowierzała, gdy dowiedziała się o śmierci Basi

"Królowe życia". Jak uczestniczki wyglądały, zanim poddały się licznym zabiegom? Ich zdjęcia sprzed lat zaskakują

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci z programu "Królowe życia". Uczestniczka ma za sobą kryminalną przeszłość. Ostatnio celebrytka o mrocznym okresie życia opowiedziała w książce "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami". Dagmara Kaźmierska po zakończeniu emisji "Królowych" radzi sobie doskonale, właśnie pracuje nad kolejnym biznesem w Egipcie i na brak zajęć nie narzeka. Ostatnio ku zdziwieniu fanów wyznała, że nigdy nie poddała się operacji plastycznej, ale gdyby miała się na to zdecydować, to z chęcią poszłaby "pod nóż" ukochanego syna Conana, który aktualnie studiuje medycynę.

Nie miałam nigdy żadnej operacji plastycznej. Zresztą to, co widać na zdjęciach z młodości, że ja byłam bardzo piękną dziewczyną. Teraz już niestety interes obwisł, niestety słabo. Jedyna jakakolwiek ingerencja, jaka była, to oczywiście botoks, bo tego nie ukrywam. Kwas hialuronowy, bruzdy i mezoterapia - wyznała w rozmowie z Party.pl.

Dagmara Kaźmierska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z przeszłości i do zmian w wyglądzie spowodowanych upływem lat podchodzi z dystansem i humorem. Na jednym z kadrów pokazała się podczas wakacji w Stambule, w 1995 roku. Zobaczcie, jak bohaterka "Królowych życia" wyglądała 27 lat temu.

Boże, gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu. A teraz dzień musi od szpachli zaczynać - napisała w opisie zdjęcia.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander z "Królowych życia" w przeciwieństwie do Dagmary Kaźmierskiej otwarcie mówi, że uwielbia operacje plastyczne i poddała się już niejednemu zabiegowi. Kontrowersyjna bohaterka programu stacji TTV niedawno wzięła udział w gali typu freak fight. Celebrytka wybrała federację Fame MMA, gdzie właśnie zapowiedziano walkę Sebastiana Fabijańskiego z jednym ze znanych raperów. Laluna do walki schudła aż 16,5 kg, ale z oktagonu wyszła przegrana, z obitą twarzą i złamanym nosem. Kontuzja okazała się idealną okazją do przeprowadzenia kolejnego zabiegu, co też natychmiast zrobiła.

 

Na najnowszych zdjęciach trudno ją poznać. Nie jest zaskakujące, że obserwatorzy są ciekawi, jak wyglądała kiedyś i nieustannie proszą ją o dawne fotografie. Laluna wyraźnie straciła już do tego cierpliwość i na jednym z InstaStories wypaliła, żeby nie zawracać jej głowy. 

Pokazywałam już 1000 razy. Zapiszcie sobie to zdjęcie i nie męczcie dupy - stwerdziła dosadnie.

Laluna Unique z 'Królowych życia'Laluna Unique z 'Królowych życia' Instagram/lala_laluna_official

Anna Renusz dołączyła do "Królowych życia" dopiero w dziewiątym sezonie. W programie pojawiła się z partnerem, Mateuszem Leśniakiem znanym także jako "Tarzan". Renusz na co dzień jest stylistką fryzur i właścicielką salonu. Wytatuowana celebrytka wielokrotnie otwarcie przyznawała się do ingerencji w urodę. Zdecydowała się m.in. na powiększenie biustu, ust, korekcję nosa, oraz modelowanie podbródka. Bohaterka "Królowych życia" większą część zarobków wydaje właśnie na zabiegi.

Wszystkie pieniądze, które zarabiam, pompuję w operacje - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Jak wyglądała kiedyś? Trudno nie zauważyć, że jej buzia bardzo się zmieniła. Zobaczcie zdjęcie uczestniczki show z 2013 roku.

 
 

53-letnia Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" przeszła niesamowitą przemianę w ciągu lat. Uczestniczka słynie z ciała, które aż w 95 proc. pokryte jest tatuażami. Poza ozdabianiem skóry celebrytka eksperymentuje z włosami, a jej ekscentryczne fryzury są licznie komentowane w sieci. Na archiwalnych zdjęciach wygląda jak zupełnie inna osoba. Jak prezentowała się w młodości? Zobaczcie zdjęcia w galerii na górze strony.

Jestem hejtowana za to, jak wyglądam. Ludzie piszą mi w komentarzach, że wyglądam strasznie. Na żywo nie spotykam się z takimi komentarzami. Co więcej, mimo tatuaży, nikt się mnie nie boi. Do mojego sklepu przychodzi bardzo dużo dzieci, które chcą np. zrobić sobie ze mną zdjęcie - wyznała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.
 

Zmieniły się nie tylko uczestniczki "Królowych życia", ale także biorący udział w programie panowie. Gabriel i Rafał na starych zdjęciach wyglądają jak prawdziwi królowie disco. Zobaczcie tutaj >>>

Zobacz też: Tiktokerka pokazała nietypowy objaw ciąży na twarzy. Fanki skwitowały. "Jak księżyc w pełni"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.