"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska planuje iść pod nóż. Chciałaby, żeby operował ją syn

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyznała, że nie miała do tej pory żadnej operacji plastycznej. To może się jednak zmienić, bo już planuje konkretny zabieg. Celebrytka ochoczo stwierdziła, że byłaby skłonna pójść pod nóż jej syna Conana.

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". To niezaprzeczalny hit stacji TTV. Ostatnio ku zaskoczeniu widzów po sześciu latach emisji program został zawieszony i nie powrócił na antenę. Celebrytka ma swoje przewidywania, kto jest odpowiedzialny za tę decyzję, ale stwierdziła, że i tak nie byłaby zainteresowana ewentualnym udziałem. Ostatnio Kaźmierska jest bardzo zajęta. Kobieta wystartowała z nowym biznesem w Egipcie i wydała książkę "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami", gdzie rozlicza się z przeszłością. W jednym z ostatnich wywiadów odniosła się do najczęściej zadawanych pytań przez fanów i zdradziła, że nigdy nie miała operacji plastycznej.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska planuje iść pod nóż. "Byłam piękna, ale interes obwisł"

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" udzieliła ostatnio wywiadu serwisowi Party i w rozmowie odniosła się do pytania, które jest jej najczęściej zadawane. Poruszona kwestia dotyczyła operacji plastycznych. Kaźmierska otwarcie wyznała, że nigdy nie miała żadnej operacji, ale "interes obwisł" i zaczyna to poważnie rozważać. Kobieta przyznała, że korzysta z zabiegów poprawiających urodę, jak botoks, czy popularna wśród gwiazd mezoterapia, ale nigdy nie poszła "pod nóż".

Nie miałam ich. Zresztą to, co widać na zdjęciach z młodości, że ja byłam bardzo piękną dziewczyną. Teraz już niestety interes obwisł, niestety słabo. Jedyna jakakolwiek ingerencja, jaka była, to oczywiście botoks, bo tego nie ukrywam. Kwas hialuronowy, bruzdy i mezoterapia - wyznała w rozmowie z Party.pl.
 

Więcej zdjęć Dagmary Kaźmierskiej znajdziesz w galerii na górze strony.

Dagmara Kaźmierska stwierdziła, że poważnie rozważa lifting. Przyznała też, że ma za sobą zabieg liposukcji.

Aczkolwiek powoli ku temu się skłaniał. I będzie to lifting. No i była liposukcja, tego nie da się ukryć - dodała.

Jeszcze w programie "Królowe życia" Dagmara Kaźmierska wyznała, że wykonała liposukcję ze względów zdrowotnych. Takie miała zalecenie od lekarza ze względu na problemy z nogami.

Żeby była jasność. Ja nie mam jakichś zapędów, żeby wyglądać jak nastolatka. I zdaję sobie sprawę, że Miss Polonia też już nie będę. Ale ja musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi - powiedziała Kaźmierska w programie.

Dziennikarka serwisu Party.pl zapytała, czy Kaźmierska byłaby gotowa pójść pod nóż jej syna, Conana, który aktualnie studiuje medycynę. Kaźmierska ochoczo wyznała, że chętnie będzie materiałem do nauki dla ukochanego syna.

W ślepo. Nawet jakby coś zepsuł, to nieważne. To Conanek, niech się uczy na matce. Lepiej, jak matce coś zepsuje, niż komuś innemu - podsumowała.
 
 

Damara Kaźmierska - z więzienia na medialne wydarzenia

W przeszłości Dagmara Kaźmierska została skazana na karę 14 miesięcy pozbawienia wolności. Zanim zyskała popularność, sąd wydał prawomocny wyrok za sutenerstwo w latach 2005-2009.

Zobacz też: "Top Model". To była najgorsza metamorfoza programu. Teraz Olga Król zaszalała z fryzurą. Opinie mocno podzielone

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.