"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch po liposukcji. "Sześciopak się robi"

Dagmara Kaźmierska niedawno przeszła zabieg liposukcji. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Popularność Dagmarze Kaźmierskiej przyniósł udział w programie "Królowe życia". Widzowie polubili ją za szczerość i autentyczność. Celebrytka nigdy nie ukrywała zamiłowania do medycyny estetycznej i otwarcie mówiła, że chętnie korzysta z różnych zabiegów. Niedawno przeszła liposukcję, a efektami pochwaliła się w opublikowanym na TikToku nagraniu.

Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti"Królowe życia" przeszły długą drogę. Stare zdjęcia mówią same za siebie

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska odsłoniła brzuch po liposukcji

Dagmara Kaźmierska jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się z internautami ciekawostkami o sobie, a na TikToku prowadzi konto, gdzie reklamuje swój butik z damską odzieżą. Na jednym z nagrań zaprezentowała komplet, który składał się z krótkiego topu i długiej spódnicy.

Dziewczyny, żeby nie było płaczu - to jest czarny top, do tego piękna, satynowa do kompletu spódniczka. Tutaj złote cyrkonie, tam złote cyrkonie i wyglądamy jak egipskie tancerki - powiedziała.

Uwaga internautów nie skupiła się jednak na ubraniach, a na sylwetce celebrytki. W komentarzach posypały się komplementy dotyczące jej wyglądu.

Pani Dagmarko co za zarys brzuszka! Pięknie, sześciopak się robi.
Jaka pani szczupła. Pięknie pani wygląda.

W programie "Królowe życia" Dagmara Kaźmierska wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na liposukcję. Celebrytka twierdziła, że zrobiła to głównie ze względu na zalecenia, które otrzymała od lekarza.

Żeby była jasność. Ja nie mam jakichś zapędów, żeby wyglądać jak nastolatka. I zdaję sobie sprawę, że Miss Polonia też już nie będę. Ale ja musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi - powiedziała Kaźmierska w programie.

Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska zanim stała się popularna, odsiedziała wyrok 14 miesięcy więzienia za sutenerstwo w latach 2005-2009.

Dagmara Kaźmierska"Królowe życia" dobiegają końca. Dagmara już ma pomysł na siebie. Zagra w filmie

Więcej o: