"Top Model". To była najgorsza metamorfoza programu. Teraz Olga Król zaszalała z fryzurą. Opinie mocno podzielone

Metamorfoza Olgi Król przeszła do historii "Top Model". Wystąpiła w dziesiątej edycji show i marzyła o długich włosach, a została ostrzyżona na "zapałkę". Jak wygląda dziś? Wyznaje zasadę - im dłuższe, tym lepsze.

Olga Król była jedną z uczestniczek programu "Top Model", która na etapie metamorfoz zaufała stylistom i na swój widok w lustrze popłakała się na wizji. Wszystko za sprawą krótkiej fryzury. Aspirująca modelka marzyła o długich blond puklach, a została brunetką z wystrzępionymi włosami obciętymi na "zapałkę". Od zakończenia edycji modowego show Olga chwaliła się kilkoma metamorfozami. Były długie włosy, doczepy i loki. Jak wygląda teraz? Znów oddała się w ręce fryzjera i efekt jest spektakularny.

Zobacz wideo "Top Model". Adrianna żegna się z programem. Zaliczyła gafę z Klaudią

Suzuki silniki zaburtoweInwestycja, która zwróci się już za parę miesięcy. Pieniądze to sprawa drugorzędna

"Top Model". To była najgorsza metamorfoza programu. Teraz Olga Król zaszalała z fryzurą. Ma włosy do pasa!

Etap metamorfoz w "Top Model" zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami. Fani programu dosadnie oceniają pracę stylistów zatrudnionych do współpracy z show. Twierdzą, że ci często intencjonalnie oszpecają uczestników, aby zapewnić formatowi większą oglądalność. W ostatniej, 11. edycji "Top Model" nie obyło się bez płaczu na fotelu fryzjerskim. Warto zaznaczyć, że uczestnicy programu nie mają za wiele do powiedzenia w kwestii koloru i cięcia i muszą w pełni zaufać wizji stylisty. Wszelki bunt także nie jest mile widziany i bywa krytykowany przez jury jako "brak elastyczności". Chcesz być modelką? Musisz posłusznie realizować wizję "artysty". Profesjonalni fryzjerzy brutalnie oceniają praktyki w programie, np. radykalne rozjaśnianie, które kończy się spaleniem włosów. Bez wątpienia królową najbardziej "spektakularnej" metamorfozy w historii programu została Olga Król. W "Top Model" straciła nie tylko włosy, ale też kilkadziesiąt wylanych łez. Wszystko za sprawą wyjątkowo ostrych nożyczek i wizji stylisty, który mocno zaszalał z radykalnym cięciem. Po zakończeniu swojej edycji "Top Model" wyznała w "Dzień Dobry TVN", że była wyśmiewana za swój wygląd.

Już w programie mówiłam, że moim marzeniem jest zostać długowłosą blondynką, zostałam brunetką z krótkimi włosami. Spotykałam się z komentarzami, że wyglądam jak mężczyzna. - wyznała w wywiadzie.

Teraz Olga Król odbija stracone miesiące i cieszy się długimi włosami. Właśnie zaprezentowała się w nowej fryzurze.

Najlepsza "włosowa" decyzja w życiu - napisała pod zdjęciem.
 

Więcej zdjęć Olgi Król i jej metamorfozy z programu "Top Model" znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach na Instagramie pojawiają się jednak skrajne opinie. Niektórzy z fanów modelki twierdzą, że w krótkich włosach prezentowała się lepiej i wyróżniała się z tłumu. 

Nikt mi nie powie, że w krótkich włosach ci lepiej. W długich wyglądasz przepięknie. Po prostu bosko!
Spoko, ale ja wolałam cię w ciemnych włosach i krótkich. W tych długich wyglądasz tak zwyczajnie, a w tamtych z pazurem.
W krótkich włosach byłaś śliczna, ale w długich wyglądasz pięknie. Jak królowa.
Z długimi włosami petarda - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, w którym wydaniu Olga Król prezentuje się lepiej?

 

'Dzień dobry TVN'. Spięcie Magdy Gessler i Filipa Chajzera"Dzień Dobry TVN". Gessler gorzko podsumowała Filipa Chajzera

 

Zobacz też: Grażyna Torbicka na gali "Perspektywa 2022". Klasyczna elegancja z pieprznym twistem. Spójrzcie na tę spódnicę

Więcej o: