"Top Model". Widzowie zażenowani metamorfozami uczestników. "Jaja sobie robicie?"

W ostatnim odcinku 11. edycji "Top Model" uczestnicy przeszli metamorfozy. To najmniej lubiany element programu, który kończy się zazwyczaj płaczem. Jak wyszło tym razem? Widzowie oceniają efekty pracy fryzjera.

Metamorfozy uczestników "Top Model" to stały element programu, który zawsze wzbudza skrajne emocje. Radykalne zmiany w wyglądzie przyjmowane są niechętnie przez uczestników i z fotela fryzjerskiego często odchodzą z płaczem. Warto podkreślić, że nie mają za wiele do powiedzenia w kwestii koloru i cięcia, a ich odmowne reakcje traktowane są jako "brak elastyczności". Pomysły stylistów nie zawsze też okazują się strzałem w dziesiątkę. Jak wyszło tym razem? Sprawdziliśmy reakcje widzów programu na metamorfozy debiutujących modelek i modeli.

Zobacz wideo Córka Joanny Krupy daje jej popalić. "Ma temperament"

'Top Model'"Top Model". Uczestnicy przeżywali dramat. "Będę musiała z tymi włosami żyć"

"Top Model". Reakcje widzów na metamorfozy uczestników. "Gdzie te metamorfozy? Jaja sobie robicie"

W 11. edycji "Top Model" za metamorfozę uczestników odpowiadał Marek Sierzputowski. Niektóre z przemian były praktycznie niezauważalne, inne powodowały płacz i panikę. Na Instagramie programu widzowie ocenili ich efekty.

Zacznijmy od charakterystycznego Borysa z bujną burzą loków na głowie, który przyznał, że już od dziecka miał problem z wizytami u fryzjera i płakał, kiedy musiał skracać specjalnie zapuszczoną fryzurę. Fryzjer potraktował uczestnika łagodnie, bo zmiany na jego głowie były wręcz niezauważalne. W komentarzach pod opublikowanym na Instagramie filmikiem odezwał się sam juror programu Dawid Woliński, który w zabawny sposób odniósł się do przemiany chłopaka.

Ledwo poznajemy - żartował.

Fani programu nie pozostali dłużni. Metamorfoza Borysa została potraktowana z dużym dystansem. Na szczęście dla samego modela, który tym razem nie ucierpiał na fotelu fryzjerskim.

Coś się w ogóle zmieniło?
Zapomnieliście dodać zdjęcia "po" - czytamy w komentarzach.
 

Więcej zdjęć z programu "Top Model" znajdziesz w galerii na górze strony.

Krystian nie miał już tyle szczęścia. Chłopak z naturalnie czarnymi włosami został przefarbowany na platynowy blond. Wygląda na to, że w każdej z edycji programu ktoś musi paść ofiarą dużej ilości rozjaśniacza.

 

Jak tę przemianę ocenili widzowie "Top Model"? Tym razem oberwał fryzjer.

Fajnych macie tam fryzjerów, którzy nie wiedzą, że do tak jasnego blondu schodzi się bardzo długo, a nie jednym rozjaśnianiem. Sorry, spaleniem. Jeszcze te piękne plamy z tyłu głowy. Brawo - czytamy w komentarzach.

Wierni fani programu "Top Model" zwrócili też uwagę na metamorfozę Adriany, która wyszła z salonu z doczepionymi włosami. W komentarzach na Instagramie fani podkreślili, że w dotychczasowych edycjach dziewczyny pojawiające się na etapie castingu z doczepami były bardzo mocno krytykowane. 

 
Najgorsza metamorfoza tego odcinka. Widzieliście, jak te włosy wyglądają, kiedy nie są falowane? Fryzjer nie umie w przedłużanie - powinien sobie odpuścić.
Myślałam, że po prostu zostawią jej włosy i może jakieś pasemka zrobią czy coś. A tutaj doczepy, no dziwny krok - czytamy w komentarzach widzów.

Jak wypadła reszta uczestników? W tej edycji jednomyślnie stwierdzono, że stylista fryzur sobie nie poużywał. Oprócz platynowego blondu i doczepianych włosów reszta uczestników prezentowała się raczej mdło.

Gdzie te metamorfozy? Jaja sobie robicie! Może u dwóch osób widać różnicę.
Wszystkie dziewczyny wyglądają podobnie. Jakby istniał tylko jeden kolor - czytamy we wpisach fanów "Top Model".

Jak oceniacie przemiany uczestników "Top Model"?

 
 

'Top Model'"Top Model". Klaudia runęła ze schodów! Widzowie wściekli: Co za kretyn to wymyślił?

Zobacz też: "Top Model". Joanna Krupa o metamorfozie Oli: "Króciutko". Uczestniczka zamarła [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: