Olga Król rok temu płakała na fotelu fryzjera "Top Model". Znów zaszalała z metamorfozą. Piękne fale

Metamorfoza Olgi Król przeszła do historii "Top Model". Przez lata marzyła o długich blond włosach, ale wszystko zaprzepaścił fryzjer gwiazd. Teraz znów eksperymentowali, czym pochwalili się w ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN".

Olga Król jest jedną z najbardziej zapamiętanych uczestniczek dziesiątej edycji "Top Model". Wszystko za sprawą ogromnej metamorfozy, jaką wówczas przeszła. Zapłakana pożegnała się z długimi włosami, co zapoczątkowało nowy etap w jej życiu. Kilka miesięcy temu w rozmowie z Plotkiem wyznała, że przy pomocy nożyc Łukasza Urbańskiego pozbyła się ciężaru dawnego charakteru. Pomogło jej się to również otworzyć na kolejne zmiany związane z wyglądem.

Zobacz wideo Olga Król z "Top Model" zmieniła fryzurę

Tak mieszka Krzysztof StanowskiPrywatne boisko i imponujący ogród. Dom Krzysztofa Stanowskiego robi wrażenie

Od zakończenia emisji poprzedniej edycji show Olga Król chwaliła się kilkoma metamorfozami. Na jej głowie zagościły długie blond włosy, burza loków, a nawet wróciła do pierwotnego wizerunku. Oprócz tego powiększyła usta. Teraz znów zaszalała. 

Olga Król zaprezentowała wymarzoną fryzurę

Olga Król i Łukasz Urbański rok po głośnej metamorfozie ponownie pojawili się w telewizji - tym razem goszcząc w ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN". Modelka zaprezentowała się w doczepianych włosach o imponującej objętości. Nie wyklucza, że za jakiś czas ponownie zobaczymy ją w krótkiej odsłonie. 

Już w programie mówiłam, że moim marzeniem jest zostać długowłosą blondynką, zostałam brunetką z krótkimi włosami. Czekaliśmy, aż te włosy trochę odrosną, żeby pokazać nowy wizerunek - mówiła Olga Król.

Olga KrólOlga Król Screen 'Dzień dobry TVN'

Przy okazji Olga Król wyznała, dlaczego tak długo zwlekała przed z powrotem do długich włosów. Okazuje się, że przez komentarze, jakie dostawała, chciała się przełamać i pomóc kobietom, które przez choroby muszą decydować się na krótkie fryzury.

Spotykałam się z komentarzami, że wyglądam jak mężczyzna. Było mi szkoda kobiet, które zmagają się z chorobami nowotworowymi lub mają cienkie włosy i nie są w stanie ich zapuścić.
 

Jak wam się podoba Olga Król w nowej odsłonie?

'Top Model'. Olga tłumaczy się ze swoich słów wobec Kacpra"Top Model". Olga okazuje skruchę. Widzowie tego nie kupują

Więcej o: