"Królowe życia". Laluna ma 20-letnią córkę. Laura to kopia sławnej mamy

Córka Laluny kiedyś regularnie występowała w "Królowych życia". Jakiś czas temu Laura zniknęła jednak z reality show. Dziś dziewczyna ma już 20 lat i nadal stroni od mediów.

Laluna Unique była jedną z najbarwniejszych bohaterek "Królowych życia". Szybko stała się gwiazdą TTV. Dziś można ją oglądać w programie "Diabelnie boskie". Kiedyś u boku celebrytki często pojawiała się jej córka Laura. Jakiś czas temu dziewczyna zrezygnowała z występów w reality show, próżno jej szukać także na instagramowym profilu sławnej mamy. Jak dziś wygląda pociecha Laluny?

Zobacz wideo Laluna zarzuciła Mariannie Schreiber, że nie jest pierwszą żoną swojego męża. "Stanęła za facetem, który odbywa karę więzienia" [18+]

"Królowe życia". Laluna ma 20-letnią córkę. Laura to kopia sławnej mamy

W "Królowych życia" często mogliśmy oglądać córkę Laluny - Laurę. Później dziewczyna zdecydowała jednak, że nie chce już brać udziału w programie. Od tamtej pory niewiele wiadomo o latorośli celebrytki. Ostatnie zdjęcie dziewczyny, które opublikowała gwiazda TTV, powstało, zanim osiągnęła pełnoletność. Nie dało się wówczas nie zauważyć podobieństwa między matką a córką. W ubiegłym roku natomiast Laluna chwaliła się urodzinową niespodzianką, którą zorganizowała dla swojej pociechy, dziewczyna kończyła wtedy 19 lat. Dziś Laura jest już 20-latką. Nadal stroni jednak od mediów społecznościowych, nie wiadomo więc, jak wygląda i czym się zajmuje. Więcej zdjęć córki celebrytki zajedziecie w naszej galerii.

Córka Laluny - LauraCórka Laluny - Laura Instagram/lala_laluna_official

"Królowe życia". Laluna wspiera Mariannę Schreiber. "To nie idzie w parze"

Laluna od jakiegoś czasu była skonfliktowana z Marianną Schreiber. Między paniami doszło nawet do rękoczynów. Kiedy do mediów dotarła wiadomość o rozstaniu celebrytki z politykiem PiS, "królowa życia" wsparła jednak koleżankę z Clout MMA. - No i stało się. A mówiłam. Mówiłam, że to nie jest świat dla niej. Mówiłam, żeby się wycofała. Ja wiem, że każdy może spełniać swoje marzenia, ale jeżeli jest się w związku z kimś z polityki, nie można łączyć tego ze sferą promującą patologię... Niestety, to nie idzie w parze (...) To zniszczyło jej życie, zniszczyło jej związek. Mąż nie wytrzymał i tyle w temacie - mówiła na InstaStories. Schreiber doceniła gest Laluny. "Dziękuję ci za dystans do tej całej sytuacji i słowa wsparcia (...) Twoja opinia jest pewnie trochę powierzchowna, ale doceniam naprawdę bardzo mocno twoje serce, dobrą wolę oraz to, że w tej naprawdę trudnej dla mnie chwili, potrafiłaś stanąć ponad podziałami i postarałaś się podejść do tego obiektywnie. Szczerze naprawdę tobie dziękuję jako żona, matka, kobieta" - napisała w mediach społecznościowych.

Schreiber i LalunaSchreiber i Laluna Fot. @Clout MMA / YouTube / screenshot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.